Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresés?

Figyelt kérdés
Rendes válaszokra vagyok kíváncsi.Volt már tapasztalatotok ha igen milyn,részletesen?Fontos lenne:) Köszönöm!
2011. márc. 23. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt már tapasztalatom. Pontosan mire vagy kíváncsi? :D
2011. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy hogy alakult.Házidogához készítek felmérést,általános képet erről :)
2011. márc. 23. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Ó, én tudnék mesélni... :)

A furcsa az az egészben, hogy igazából sosem kerestem társat a neten... csak találtam :) Két elég hosszú, több éves kapcsolatom lett az internetnek köszönhetően, és sok jó embert ismertem meg.

Kérdezz bátran, válaszolok szívesen akármire :)

2011. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én neten ismertem meg a pasim egy közösségi oldalon. Számomra is halál ciki, mert ez amolyan szegénységi bizonyítvány, de lányként nem nagyon mehetek oda pasikhoz, és szólíthatom le őket, viszont hiába próbálok szemezni velük, vagy bármilyen módon felhívni a figyelmüket magamra, ők sose jöttek oda. :S (Nem vagyok ronda, átlagosan nézek ki, csak gondolom ez kevés, ha fel akarod kelteni valaki figyelmét.) Szóval mi netről ismertük meg egymást, de én szeretem. :) 20L
2011. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon sokat tudnék mesélni. Nem találtam meg a páromat a neten, de ez nem a társkereső hibája. De sok-sok értékes nőt megismertem.
2011. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

VOLT ÉS VAN!!!!!!!!!!

1 Nagyon nehéz

2 Általában aki bejön az ország másik végén van

3 Én mindig kérek tőle képet h amin valami felirat van vagy kamot mert annyira sok a kamu regisztráció

4 ha nagyon rámenős a csaj az nekem gyanus szokott lenni inkább azis csak megjátszás.

ELMONDOM MÉG EGYSZER!!

mindig kérjél képet vagy kamot vagy valamit mert ha nem és megszereted és kiderül h kamu az egész akkor hiddel nem esik majd jól(tapasztalat)

2011. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem működik. Vagy 30 lánynak írtam és csak 1 írt vissza hogy bocsi nem jössz be.
2011. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!