Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresés 22évesen. Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés 22évesen. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22éves vagyok és nem vagyok az a bulizós típus, nem járok szórakozóhelyekre, máshol meg nem nagyon lehet ismerkedni.

Regisztráltam 1-2 társkereső oldalra, rendesen kitöltöttem az adatlapomat, képet is töltöttem fel. Írtam egy pár lánynak, de még csak válaszra se méltatnak. Jó, nem vagyok az tipikus szépfiú, de azért ronda se. Átlagosnak tartom magam. Szerény, kedves, normálisan gondolkodó, romantikus vagyok.

Mit tudnátok javasolni, hogyan és hol ismerkedjek? Egyelőre reménytelennek tűnik a dolog. E-mail-be is jöhetnek a válaszok. Örülnék, ha olyan lányok is írnának, akiknek a leírtak alapján szimpatikus vagyok, legalább lássam, hogy van remény.

Minden választ köszönök!


2011. júl. 5. 23:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Van ezzel más is így.

Feladni nem szabad, nehogy így tegyél, mert agyoncsaplak. :)

Én sem vagyok az a bulizós fajta. Meg kell találnod azt a közeget, akikkel jól elvagy, és olyan helyekre járni, ahol korodbeliek megfordulnak.

Nem viccből, de lehet ez egy konditerem, sportpálya, munkahely, könyvtár, egyetemi fesztiválok és rendezvények.

A lényeg az, hogy add önmagad, és meg fog találni a szerelem. Ha görcsösen keresed, és nem spontán cselekszel, akkor nem fog sikerülni.

Éld az életed, mosolyogj, és legyél vidám. Szomorú ember senkinek sem kell, mert csak lehúzza a kedvét. Legyél rámenős, és egy picit önző is, hiszen ezek nélkül sehova sem jutsz el az életben.


Sok sikert!


20/L

2011. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Így van!Járj el sétálni,fagyizni,akár haverokkal csavarogni.Amikor az ember felszabadult és nem számít semmire ,akkor jön valami ,tök váratlanul!Nem szabad görcsölni és senki nem fog becsöngetni hogy leszel-e a pasija!Próbálkozz a netes keresgetéssel is,hátha.
2011. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

NE keress társat, hanem találj.

Furán hangzik, de ez csak így működik.

Minnél elkeseredettebben keresed, annál kevésbé fogod megtalálni.


És mivel te hetero vagy, sokkal jobb esélyeid vannak találni valakit. Bátran beszélgess mindenkivel aki érdekesnek tűnik. A kudarctól se kell félni, mert az is csak eredmény.


Igazából éld az életed és legyél boldog. Ne attól érezd magad teljes és boldog embernek, hogy van valakid, hanem attól, hogy megvalósítod önmagad, és nagy dolgokat érsz el. Szeresd az életet.

2011. júl. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
21%
A lányoknak csak a külső számít. Minél jobban nézel ki, annál könnyebben találsz csajt. Társkeresőn mondjuk csak az adoniszoknak van esélyük.
2011. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, különösen az elsőt:)

Nem vagyok elkeseredve és nem adtam fel. Eddig nem kerestem társat, elvoltam egyedül. Most viszont egyre jobban érzem, hogy jó lenne már valaki. Az internetben bíztam, de egyre jobban kezdek rájönni, hogy esélytelen. Személyesen lenne jó valahol ismerkedni. Egy kicsit bonyolítja a helyzetet, hogy bátortalan vagyok, nem merek csak úgy odamenni egy lányhoz az utcán vagy akárhol. Hol lehet a legjobban ismerkedni(nem szórakozóhelyre gondolok)? És hogyan kezdjek hozzá, szemezzek vele vagy szólítsam meg valami kitalált indokkal? Köszi a segítséget

2011. júl. 6. 10:51
 6/27 anonim ***** válasza:
21%
Mivel csak a külső számít, teljesen mindegy, h hogyan, mikor és hol, csak kezdeményezz! Úgyis azon fog múlni a sikered, h tetszel-e a lánynak.
2011. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Csak a külső számít? Na ne röhögtess már. Nálam egyszer sem ez döntött. Nem tartom magamat csúnyának, de a pasijaim sem voltak sosem szupersztár alkatok. Tudod ha valakinek a külseje fog meg, az tart egy ideig de elmúlik. De ha valakinek a lelke az ami hozzád láncolja az illetőt, akkor jó ideig nem szabadulsz.

A kulcsszó az önbizalom. Tényleg bízni kell abban, hogy jó vagy, abban amit csinálsz, ahogy élsz stb. Mert ha nem hiszed el magadról, akkor kudarcot kudarcra halmozol majd. Azonban ha egyszer egy icipici siker is összejön, például egy lány azt mondja hogy oké meghívhatod valamire, akkor érezni fogod magadban azt a bizsergető érzést, a siker érzését. Ettől majd nő az önbizalmad, következő alkalommal már többet is remélhetsz. És így tovább, elindul az ördögi kör.


Nagyon drukkolok, ha van valami, írj :))

Puszi


L/20

2011. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Írtam neked privát üzenetet. Ha nem szeretnél, ne válaszolj rá! Nem fogok megsértődni, ígérem.
2011. júl. 6. 11:57
 9/27 anonim ***** válasza:
válaszoltam kedves kérdező :)
2011. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Szija!:)

Hm..esetleg barátokon keresztül nincs rá módod?

Én sosem tudnék társkeresőre regisztrálni..valamiért én nem bízom az ilyesmikben. Rengetegen csak azért járnak föl, hogy szívassák azokat, akik komolyan gondolják a dolgot.

Én is amondó vagyok, hogy légy vidám, pozitív, legyél minél többet a barátaiddal, hogy eltereld a figyelmedet.:)))

Mik a hobbijaid? Azok alapján is lehetne ismerkedni.:)

20/L

2011. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!