Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresés 22évesen. Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés 22évesen. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22éves vagyok és nem vagyok az a bulizós típus, nem járok szórakozóhelyekre, máshol meg nem nagyon lehet ismerkedni.

Regisztráltam 1-2 társkereső oldalra, rendesen kitöltöttem az adatlapomat, képet is töltöttem fel. Írtam egy pár lánynak, de még csak válaszra se méltatnak. Jó, nem vagyok az tipikus szépfiú, de azért ronda se. Átlagosnak tartom magam. Szerény, kedves, normálisan gondolkodó, romantikus vagyok.

Mit tudnátok javasolni, hogyan és hol ismerkedjek? Egyelőre reménytelennek tűnik a dolog. E-mail-be is jöhetnek a válaszok. Örülnék, ha olyan lányok is írnának, akiknek a leírtak alapján szimpatikus vagyok, legalább lássam, hogy van remény.

Minden választ köszönök!


2011. júl. 5. 23:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ja igen, még valami. Legyél kedves és figyelmes, de ne legyél papucs. Ergo ne kérj bocsánatot azért hogy létezni mersz meg ilyesmi...
2011. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Szia!


Barátokon keresztül esélytelen. A hobbijaim meg nem éppen olyanok, amik közben ismerkedni lehetne. És mint írtam nem járok szórakozóhelyekre. Egyébként én is egyre kevésbé kezdek bízni a társkereső oldalakban, sajnos egyre rosszabbak a tapasztalataim. Nem válaszol senki, pedig értelmesen megfogalmazott több mondatos üzenetet írok, nem pár szavas "tetszel, ismerkedjünk" levelet.

2011. júl. 6. 16:16
 13/27 A kérdező kommentje:
Lányok, akik hasonló cipőben jártok, mint én, írjatok privát üzenetet! Hátha, itt is meg kell adni az esélyt:)
2011. júl. 6. 16:26
 14/27 anonim ***** válasza:

Hát..azt is el tudom képzelni, hogy sokan csak azért regisztrálnak ilyen helyekre, hogy az önbizalmukat tuningolják egy kicsit. Sportolni sem szeretsz? Vagy kiállításokra járni? Persze ahhoz is kell bátorság, hogy megszólíts valakit.:D Néha egy-egy sör sem fér bele?:)

20/L

2011. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha gondolod, dobj nyugodtan privátban üzenetet.:)
2011. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Szia!


Küldtem, privátba:)

2011. júl. 6. 17:38
 17/27 anonim válasza:
Szia!Ismerkedünk?Van valahol képed?Hátha kép alapján bejövünk egymásnak!Írj magadról többet!Én 24 éves lány vagyok!Hogy nézel ki?puszi
2011. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Szia!


Írtam privát üzenetet.

2011. júl. 6. 20:54
 19/27 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha gondolod :) Kép is jöhet! 19/L
2011. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ohh milyen kapós lettél látod látod :) Nem lesz itt gond.

20/L - az első kommentelő. :)

2011. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!