Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresés 22évesen. Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés 22évesen. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22éves vagyok és nem vagyok az a bulizós típus, nem járok szórakozóhelyekre, máshol meg nem nagyon lehet ismerkedni.

Regisztráltam 1-2 társkereső oldalra, rendesen kitöltöttem az adatlapomat, képet is töltöttem fel. Írtam egy pár lánynak, de még csak válaszra se méltatnak. Jó, nem vagyok az tipikus szépfiú, de azért ronda se. Átlagosnak tartom magam. Szerény, kedves, normálisan gondolkodó, romantikus vagyok.

Mit tudnátok javasolni, hogyan és hol ismerkedjek? Egyelőre reménytelennek tűnik a dolog. E-mail-be is jöhetnek a válaszok. Örülnék, ha olyan lányok is írnának, akiknek a leírtak alapján szimpatikus vagyok, legalább lássam, hogy van remény.

Minden választ köszönök!


2011. júl. 5. 23:36
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
21:01 19/L, írtam privát üzenetet.
2011. júl. 6. 22:44
 22/27 anonim ***** válasza:

Hát, feladni nem szabad sosem! :) Én sem vagyok az a bulizós típus, mondjuk discoba meg efféle helyeken nem is ismerkednék! :) Mondjuk én szerintem a magasságom meg a hajszínem miatt nem találok normális párt! :D

21/L :)

2011. júl. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
A magasságot még csak megértem, de a hajszínt?:)
2011. júl. 7. 10:48
 24/27 anonim ***** válasza:
Szőke :) .. sok pasi azt hiszi a szőke csajokról hogy ribik és buták .. és ugye így .. CSAK arra kellenek a pasiknak. :) De Én nem ezek közé tartozom.
2011. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, hogy rosszak a tapasztalataid, ebből is látszik, hogy sokan a külső alapján ítélnek. Egyébként nem értem, hogy egyes emberek miért azonosítják a szőke hajszínt a ribancsággal meg a butasággal?!
2011. júl. 7. 20:26
 26/27 anonim ***** válasza:
Hát igen, vannak evvel kapcsolatban tapasztalataim. Szerintem azért, mert sok ilyen csaj van .. mondjuk ez hajszíntől is lehet független .. de legtöbben a szőkékről vélekednek így, lehet mert az ilyen hajszínű lányok nagyrésze olyan ... ! :) Bár én szeretem ezt a hajszínt magamon, szóval most azért nem fogom megváltoztatni, hogy másnak tetszek! Nekem ez tetszik! :)
2011. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Szerintem meg hajszíntől teljesen független! A szőke hajszín meg valakinek nagyon a bögyében volt, hogy kikezdte és aztán kialakultak a szőke nős viccek és a többi baromság, amivel a szőke hajszínt azonosítják. Az a lényeg, hogy neked tetszik, nehogy megváltoztasd!:)

Hozzáteszem, nekem is tetszik:)

2011. júl. 8. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!