Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhinnétek, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek, hogy valaki csütörtöktől vasárnapig minden nap dolgozik korán reggeltől estig?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy lánnyal és azt mondta, ha szabad lesz, akkor találkozhatunk, ebben a négy napban nem. Leráztam, de most gomdban vagyok, mi van ha igazat mondott.
2019. márc. 2. 15:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
82%

Mi olyan hihetetlen abban, hogy négy napon kersztül pl. reggel 7-től este 7-ig dolgozik? Nagyon sok ilyen munkahely van. 12 óra munka után az ember örül, ha még él, és hullafáradtan beesik az ágyba, hogy aztán másnap újra kipihenten tudjon dolgozni menni.


Az meg nagyon nem normális, nagyon beteges, hogy te első randi előtt nekiállsz nyomozgatni, a munkahelyére telefonálgatni, hogy tényleg ott van-e. Nem jártok, nem a párod, nem a feleséged, hogy féltékenykedj. Mindenkinek jobb lesz, ha békén hagyod, te meg elmégy egy pszichológushoz.

2019. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
És nekem miért kéne hozzá igazodnom? Mára mondott egy időpontot, kötve hiszem, hogy eljön. Ha eljön is, a köveketző randi akkor lesz, amikor nekem jó.
2019. márc. 5. 05:50
 23/28 anonim válasza:
79%
Sajnálom a csajt...
2019. márc. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
79%
Még csak randira készültök, de te már feltételeket akarsz szabni.. Ellenőrizgeted, be akarod szabályozni. Vedd tudomásul hogy nem a tulajdonod! Örülj neki hogy randizni akar veled. Így nagyon el fogod szúrni a dolgokat ha így viselkedsz. Miért nem foglalod le magad és keresel teljes munkaidős állást? Egyből nem lenne annyi időd, energiád és nem kattognál hülyeségeken. Megértem hogy bizalmatlan vagy manapság nem is csodálkozom, de ez azért már tényleg beteges amit művelsz.
2019. márc. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy ezzel a lánnyal lesz következő randi. :-)

Minden esetre ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt, nagyon hasznos:

[link]

2019. márc. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
79%
Remélem, hogy még időben rájön az a lány, hogy milyen ember vagy és el sem megy a randira
2019. márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
79%
Te egy kapcsolatra éretlen, durcás kis ovis vagy.
2019. márc. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Elképzelhető a dolog. Van, hogy én is 24 órákat vagyok talpon, aztán 6-7 óra pihi, és kezdődik az egész elölről. Egyáltalán nem lehetetlen...
2021. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!