Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhinnétek, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek, hogy valaki csütörtöktől vasárnapig minden nap dolgozik korán reggeltől estig?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy lánnyal és azt mondta, ha szabad lesz, akkor találkozhatunk, ebben a négy napban nem. Leráztam, de most gomdban vagyok, mi van ha igazat mondott.
2019. márc. 2. 15:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Mi ebben a hihetetlen?? Én mindig olyan munka rendben dolgoztam, ahol egyetlen ünnep nem volt és 12 órás volt minden munkanap. 8 órára nem is érdemes bemenni dolgozni. Legyen napi 12 mondjuk 5-6 nap és utána hagyjanak békén 5-6 nap.
2019. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Előre nem mondta, miért kéne nekem tudnom, hogy mikor szabad.
2019. márc. 2. 16:07
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Miért vagy ilyen bizalmatlan?Simán lehetett igaz.
2019. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ez így nem normális, és egy rövid időre se akart találkozni. És csak a teljes egész 24 órás szanadnapjaival jön.
2019. márc. 2. 16:10
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem tok mindegy? Mondott olyan napot, amikor megfelel neki, nem halogat hetekig. Miert vagy ilyen eroszakos? Ha nem pont ugy tortenik valami mar rogton kombinalni kell?
2019. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Párom pl. a kereskedelemben dolgozik, van, hogy 6 nap folyamatosan dolgozik, és délutáni műszakban.


Te nem dolgozol hétfőtől péntekig?

2019. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Mondott, igen. De nem sokat.

És ha odegyek a munkahelyére megnézni, hogy tényleg dolgozik-e? Nem tudom mit mindjak, minek vagyok ott.

2019. márc. 2. 16:26
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Miert vagy ilyen gyanakvo? Jezusom, rohadt ijeszto vagy. A munkahelyen kemkedni nagyon alja dolog.
2019. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Ne menj oda. En biztos azonnal befejeznem, ha nyomoznak utánam.
2019. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%
Elhinném. Ebben az esetben azt mondtam volna, hogy ha csütörtöktől vasárnapig nem jó, akkor mit szólna pl. a keddhez. De persze ha sorozatosan azt játssza, hogy nem jó semmi, vagy lemondja, akkor úgy venném, hogy nem akar találkozni.
2019. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!