Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhinnetek? Vagy kamu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnetek? Vagy kamu?

Figyelt kérdés
Randiztam egy pasival. Felmentunk hozzá. Azt mondta hogy egyedül él, de a fürdőben két doboz tampon is volt kibontva. Állítólag az előző bérlő hagyta ott minden mással együtt...
2016. szept. 18. 02:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
:D
2016. szept. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nője van...ne legyél naiv.
2016. szept. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Illetve most jut eszembe.

Egy ismerősöm évekig(!) őrizte exe parfümjeit és egyéb kozmetikai szereit a fürdőben. Nem dobta ki. Nem érzelmi kötődés miatt, csak lusta volt, és valakinek majd jó lesz. Már mindent belepett a por.

2016. szept. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Csak annyira bűzlik, mint a pálpusztai sajt! 😄

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de az én logikám szerint, aki albérletben lakik nem fog otthagyni egy csomó dolgot a régi albérletében, hiszen valószínűleg újra meg kell vennie. Két doboz kibontott tampon...Ha nem egy trehány putriba mentél és minden rendben volt a lakásban, akkor ez még kevésbé hihető ugyanis, ha egy valamirevaló pasi nem spontán egy éjszakás dugásra visz fel valakit hirtelen akkor ezeket elteszi.

Vagy a "randi" jött hirtelen és kamu a tamponos story, vagy a pasi trehány és egy putriba dugtatok hirtelen felindulásból és szex után vetted észre a fürdőszobában hagyott tamponos dobozokat.


Van tanulsága a storydnak. Tudod mi az?

2016. szept. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Delutan beszéltük meg,hogy atmegyek. Láttam, rákérdeztem, ezt mondta. Nem dugtunk.
2016. szept. 18. 02:45
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja, és nem putri. Gyönyörű tisztaság volt és rend. A wc-ben voltak csak a polcon üres parfümös üvegek. Semmi egyéb nem utalt nőre a tamponon kívül.
2016. szept. 18. 02:47
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű tisztaság, és 2 csomag tampon. Előző bérlő hagyta ott. Csakhogy holnap megy vissza az előző bérlő :D


Ne légy naív. Ha egy pasi rendet tart, alap, hogy elcso-

magolja a dolgokat.


Amikor másik városban laktam, volt, hogy meglátogattak

nőnemű barátaim. Nálam mindig van elsősegély doboz (

fogkefe, fogkrém, tampon, betét stb), mert balesetek

mindig előfordulhatnak. Látogatóba jöttek, nem szexelni.

Viszont amikor valaki jött, előkészítettem, amikor elment,

összecsomagoltam / kidobtam. Nem díszelgett a fogkefém

mellett 2 csomag tampon... :D

2016. szept. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem tök egyszerű. Nem ismered még jól a csávót. Csinálj neki palacsintát és egyik este vidd el neki. A lakás előtt csörgesd meg, hogy otthon van e mert van egy meglepid. Ha azt mondja nincs, kérdezd meg hogy mikor jön mert van annyi időd, megvárod. Ha innentől jönnek a kifogások akkor az előző lakó még ott lakik.


De amúgy az is lehet hogy nem laknak együtt.


Nyugodtan lehet fujjogni a módszerem de az vesse rám az első követ akit még sosem b@xott át egy nő vagy férfi sem.


26l

2016. szept. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
És ha az előző bérlő hagyta ott, akkor is: Hány másodpercet vesz igénybe kidobnia? KAMU
2016. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Titusztitusz ***** válasza:
Hű...A jelek szerint van bőr a képén az ürgének...Dehát,ahogy mondani szokás,az ILYENEKNEK ÁLL EZ A VILÁG...(El ne hidd már amit összesüketelt...Ezt a dumát még egy óvódás se venné be...)
2016. szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!