Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhinnetek? Vagy kamu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnetek? Vagy kamu?

Figyelt kérdés
Randiztam egy pasival. Felmentunk hozzá. Azt mondta hogy egyedül él, de a fürdőben két doboz tampon is volt kibontva. Állítólag az előző bérlő hagyta ott minden mással együtt...
2016. szept. 18. 02:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem csak a tamponon van a hangsúly... "Állítólag az előző bérlő hagyta ott minden mással együtt..."

Amit már írtam is az elbérlő ott felejt két doboz támpont, de nem "minden mással együtt".

Mi az a "minden más" pontosan, ami még "ott hagyott az előző albérlő"?

Hány éves is vagy? Hány éves a pasi?

2016. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egyertelmu, h van bnoje. Atver. A palacsintas dolog jo otlet az egyik valaszolotol. Erdekes.

N

2016. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt még amatőr a pali, mert nyomokat hagy,másrészt van nője :D Mindenesetre a következő naiv libusnál, már el lesz rakva a tampon is.
2016. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A minden más az poharak, bútorok, képek (nem személyes fénykép), paratabla, urea parfümös uvegek. Az utobbinal turi, azon feltunt, hogy poros volt. A tampont nem neztem. Állítólag kulfoldre költöztek.
2016. szept. 18. 12:40
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze... természetesen én is megtartanám az előző lakó tamponjait. Tök logikus
2016. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ámítsd magad tovább ezzel...

Szerelmes nem vagy nem azért akarsz magyarázatot és egy ok van még amiért ennyire érdekelhet az igazság.

Gondolom nem sokkal lehetsz több mint 16 éves és az, hogy nem történt semmi azt nem tartom valószínűnek, ahogy sajnos a pasi szövege is kamu.


Jobban jársz, ha normális és korban hozzád illő fiúkat választasz és egy kicsit gondolkozol, akkor nem dőlsz be ilyeneknek, mert az "öreg vadászok" sorra ezt fogják csinálni veled és csak sérülsz. Nem szabad hagyni magad. Próbáld meg túltenni magad ezen és ne legyen lelkiismeret furdalásod, mert már megtörtént, ami történt, időutazás nincs még sajnos és az ilyen dolgokból jó esetben tanul mindenki. Sajnálom...

2016. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

30 fölött vagyok és nem feküdtem le vele. :)

Azért próbálok magyarázatot találni, mert nem akarok esetleg ok nélkül, egy hülye félreértés miatt dobni egy amúgy ígéretes férfit.

2016. szept. 18. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!