Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez igaz lehet vagy kamu? Ti...

Ez igaz lehet vagy kamu? Ti elhinnétek?

Figyelt kérdés
Az anyuka állítása szerint a hat és fél hónapos babája felül, mászik, feláll, oldalra lép néhányat illetve egy kézzel kapaszkodva áll. Emellett állítólag egy lépcsőfokot is felmászott valahogy. Nem látták, hogyan csinálta, de mire odaértek a konyhába, egy fokot felment és ott kapaszkodott a babakerítésbe. Igaz lehet vagy csak nagyot akar mondani az anyuci?
2012. júl. 8. 14:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez kamu!
2012. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
más ennyi idős gyerek éppen csak megfordul. Mutassa be, hogy a baba ezt csinálja, különben nem hiszi el senki...
2012. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Első körben kamu, de mióta láttam a 17 hónapos olvasó angol babát, azóta óvatosabban ítélkezem. Ismerenem kéne az anyukát. A nagy magyar ősanyák a leghajlamosabbak túlhypeolni a saját sarjukat.
2012. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Indigógyerek!
2012. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
48%
Az én kisfiam kereken a hat hónapos szülinapján húzta fel magát állásba és még azon a a héten elkezdett mászni és felülni, 11 hósan elindult. Úgyhogy szerintem igaz lehet.
2012. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ááá,kamu.Ha mégsem,akkor ott valami baj van,mert ez nagyon-nagyon korai lenne!
2012. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én szerintem ez a gyerek már azóta cigánykerekezni is tud!!!Hát már mit nem várna el attól a pöttömtől???
2012. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
23%

fiam 5 hósan állt fel a kiságyban,így fogadott egyik reggel. kapaszkodva araszolgatott is 6hósan. 8 hósan bejárta a szobát-kapaszkodás nélkül. közben mászott is persze. 10 hósan már a játszótéren rohangáltunk. mondjuk ő 4 hetesen már fordult hasró hátra, 2 hetesen pedig kejlfel-jancsi játékot pofozgatott.


most 4 és fél és már iskolaérett,annyival előrébb tart mint a társai. vannak ilyen gyerekek.

2012. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
27%
Az én kisbabám, ugyanerre képes volt ennyi idősen. Pont nem érdekel, hogy melyik irigykedő, besavanyodott anyuka kételkedik ebben. Törődjön mindenki a saját gyerekével.
2012. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Hm. A lányom 6.5 hónaposan 2 hete mászott. Emiatt fel is ült egyedül ( mászásból ült ki) 6.5 hónaposan felállt...kapaszkodva nem lépegetett még semerre, de a többi stimmel.(10 hónaposan indult el egyedül) És ő nem egyedi jópár ilyen ismerősünk van.

Viszont a fiam 6 hónaposan mindössze forgást produkált, mászni is csak 9 hónaposan kezdett felállni pedig 10. Most 1 éves oldalazva közlekedik elengedett kézzel megáll pár mp-re de igen messze van még az önálló járástól.

2012. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!