Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhinnétek, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek, hogy valaki csütörtöktől vasárnapig minden nap dolgozik korán reggeltől estig?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy lánnyal és azt mondta, ha szabad lesz, akkor találkozhatunk, ebben a négy napban nem. Leráztam, de most gomdban vagyok, mi van ha igazat mondott.
2019. márc. 2. 15:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%

"És ha odegyek a munkahelyére megnézni, hogy tényleg dolgozik-e?"


Nem akarlak megsérteni, de kezeltesd magad.

2019. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 marcipántea ***** válasza:
86%

Dolgoztam olyan helyen, hogy többször is csak heti 1 szabadnapom volt, reggel 7-től este 7-ig ment a műszak, a kollégáim szintúgy, és mindig azon nevettünk, hogy mi már nem tudjuk milyen érzed fényes nappal kimenni az emberek közé. Szóval nekem teljesen hihető.

Plusz, az is előfordul, hogy olyan kevés szabadideje van az embernek, hogy azt muszáj vagy az elintézendő dolgaira, vagy saját magára áldoznia. Nem mindig lehet kedvünk másokkal találkozni, és ha valaki türelmetlen, nem megértő, hát az sajnos így járt.

2019. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 marcipántea ***** válasza:
*érzés
2019. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%
Vannak ilyen munkák, igen, mi olyan hihetetlen ebben számodra? Nem csak hétfőtől péntekig reggel 8-tól délután 5-ig dolgoznak emberek.
2019. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen normális, nagyon nem mindegy a munkaköre sem. Egy eü dolgozó mondjuk rendre 12 órázik, reggel hattól este hatig. Ha 4 napot lehúz egyhuzamban megdögleni nincs ideje.


Az meg nagyon beteg, hogy felakarsz bukkanni a munkahelyén.

2019. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem is ilyen a munkarendem. 12 órázok, 7-19-ig, illetve 19-7-ig van műszak. Ha 4 napot lehúzok egyben, akkor kapok 2 vagy 3 szabadnapot és havonta csak 1 szabad hétvégém van. Ünnepnap sem számít, akkor is dolgozunk.

31/N

2019. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bizalmatlan, de ha bejövök neki, akkor nem értem mi a baja. Dolgozok, de részmunkaidőben, hétfőtől péntekig napi 3-4 órában, tehát én meg tudom oldani a találkozást. Felhívtam a munkahelyét és nem adtak róla felvilágosítást, hogy ott van-e. Gondolom, hogy nem.
2019. márc. 2. 21:36
 18/28 anonim ***** válasza:
"Felhívtam a munkahelyét és nem adtak róla felvilágosítást, hogy ott van-e." - Nem is adhatnak róla felvilágosítást, céges titoktartásról hallottál már? Mi vagy te, valami titkos ügynök? Remélem, legalább neki elmondták, hogy valami bolond kereste, ő meg letilt mindenhonnan, és megkéri egy nagydarab ismerősét, hogy kísérje, nehogy a közelébe merészkedj menni ezek után. Örülj, hogy nem velem kezdtél, mert én a zsaruknál is feldobnálak zaklatásért. Neked is valami normális munka kéne a részmunkaidő helyett.
2019. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
80%
Te elmebeteg vagy. Nulla az önbizalmad, rettegsz attól, hogy átvernek. Persze ahelyett, hogy magadbanéznél, és fejlesztenéd magad, hogy ne legyél ilyen kis komplexusos fax, inkább másokban keresed a hibát. Aztán mégis mire mész vele, ha kiderül, hogy a csaj nem dolgozik? Tapsikolsz magadnak, hogy jajj de jó, igazad volt? Vagy tipikus sértett óvodást játszol és számonkéred a csajt?
2019. márc. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
80%

Inkább keresnél valam normális 8 órás melót. Szánalmas vagy. Te akarsz itt dirigálni? Te, akinek még rendes állása sincs?

Inkább alkalmazkodj, ha már olyan sok időd van, és ne pattogj. De tudom, még ő, aki 8-9 órát dolgozik, még ő alkalmazkodjon hozzád.


Nem érzed ezt egy kicsit nevetségesnek?

2019. márc. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!