Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányt áthívnék bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt áthívnék bulizni hozzánk, a szüleim mit szólnának, ha nálunk aludna?

Figyelt kérdés
Annyiben trükkös a kérdés:), hogy másik városban lakunk (15km távolság) Nincs olyan járat, amin haza tudna menni! Ha áthívnék egy lányt, valahol aludnia kéne, az pedig valószínű, hogy nálam lenne. Hogy tálaljam a szüleimnek?
2008. nov. 7. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolom fiú vagy:), biztos könnyebben veszik, mintha lány lennél és pasi aludna ott. szerintem apukád büszke lesz rád, megveregeti a hátadat, hogy hátha nagyfiú leszel, vagy ha már az vagy, akkor is:), anyukád nem tom. fiúknál ez nem hiszem h gáz szokott lenni.persze ha nem zavarja őket reggel egy idegen jelenléte.
2008. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom hány éves lehetsz de én kb annyit mondtam amikor először itt aludt barátnőm hogy:"anya jövőhéten nem egyedül alszok itthon."

És csak annyit mondott hogy Ok:)

2008. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem járunk! Persze ha áthívom (buliba) akkor valószínű ott együtt leszünk azért, és kialakulhat valami! De ha össze is jövünk, nem hiszem hogy megtörténne!17 leszek 1 hónap múlva! Öö és még nem vagyok "nagy fiú" :) Köszi a válaszokat írjatok még! Sokat segítettek!:)
2008. nov. 7. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem azérz mert még nem jártok, az nem akadály. azérz a legtöbb fiús háznál ennek örülnek,, had gyakoroljon a gyerek. mondom az egyetlen akadály az lehet, h mivel nem ismerik, vagyis gomdolom, kicsit fura lesz reggel, de sztem a pizsis találkozásokat mellőzzétek :)
2008. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A pizsis talit a szüleinkel mellőzük?:)
2008. nov. 8. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!