Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra szimpatikus ha egy férfi így gondolkodik?

Figyelt kérdés
Individualista vagyok, különbségekben gondolkodom, szerintem nincs két egyformán gondolkodó ember, mindenki más és más és ez így is van jól. Nem a múltban élek, hanem sokkal inkább a jövő a fontos számomra. Az élet nem megtörténik velem, hanem én alakítom az életem. A pénzt fontos dolognak tartom, ami elengedhetetlen az életben, nekem pozitív dolgok jutnak róla eszembe, mivel nem érzelmi alapon közelítem meg, számomra ez csak egy élettelen csereszköz, ami igazából egy hihetetlen jó találmány és rengeteg mindenre fel lehet használni, akár több van, akár kevesebb, a személyiségemen nem változtat. Folyamatosan a hobbijaimnak élek, és még és pénzt is keresek velük, van is a mondás, hogy "akármit is szeretünk, csak meg kell keresni, aki fizet érte". A személyes szabadságban hiszek, hogy én osztom be az időmet és mindig azzal foglalom le magam, amivel csak akarom.
2018. júl. 1. 11:29
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy okos, de cserébe szöveget sem tudsz érzelmezni. Nem baj.
2018. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
# 40 Én nem akarnék sosem ilyen "kádárista" szövegeket tolatni, de a leírásodból sajnos egyáltalán nem derült ki, hogy te épp különleges lennél. Aztán vannak, akiket annak tartok, de te most itt nem tűnsz annak.
2018. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 AliceGamer ***** válasza:
40%

Édes Istenem mi van ittxD

Kérdező: És ettől te boldog vagy, igaz? Mások miért nem azok?

Van egy életviteled amiben megtaláltad MAGAD. Sokan elveszettek, agymosottak, és emiatt félre értelmezik a te életviteledet.

Én támogatom ezt az életet, voltaképp hasonló vagyok e téren. Ez jelenti azt, hogy lelkedben szabad vagy:)

2018. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
18%
# 43 Öngól. Te értelmezted félre az itteni válaszokat, senki sem írta, hogy baja lenne a kérdező életvitelével.
2018. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

"különbségekben gondolkodom, szerintem nincs két egyformán gondolkodó ember,"

A kiírásodban full alap dolgok hangzanak el, viszont mégis mintha direkt olyan beütést adnál neki mintha ez egy különleges felfogás lenne.

Alap hogy nincs két egyformán gondolkodó ember, lehetetlen.


"személyes szabadságban hiszek, hogy én osztom be az időmet "

Itt mintha én azt mondanám, hiszek a természet szabadságában, hogy akkor nő a fű amikor akar és tud.


Amiért ennyire "büszkén" adtad elő magad, most minden lúzer megőrült kommentben, hogy mi az hogy te valakinek érzed magad, mi az hogy magad alakítod az életed.


"Te értelmezted félre az itteni válaszokat, senki sem írta, hogy baja lenne a kérdező életvitelével."

Te értetted félre az Ő válaszát. Nem is írta, hogy bárkinek baja van az Ő életvitelével.

2018. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 AliceGamer ***** válasza:
33%

#44

Milyen öngólról beszélsz? Most félreértelmezted amit elvileg én értelmeztem félre.

Egyszer sem említettem, hogy a válaszolóknak bajuk van a kérdező életvitelével. Azt írtam, félreértelmezik.

2018. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

#43 "Van egy életviteled amiben megtaláltad MAGAD. Sokan elveszettek, agymosottak, és emiatt félre értelmezik a te életviteledet."


Már megbocsáss, de ez a "mondok pár közhelyet, ezzel MEGTALÁLOM MAGAM, mindenki mást pedig, aki látja, hogy ez közhely, agymosottnak nevzeek" annyira tini gondolkodásmód... Mint a "szeretem a metált/animéket/Justin Biebert, tehát EGYÉNISÉG vagyok!"

2018. júl. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!