Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra szimpatikus ha egy férfi így gondolkodik?

Figyelt kérdés
Individualista vagyok, különbségekben gondolkodom, szerintem nincs két egyformán gondolkodó ember, mindenki más és más és ez így is van jól. Nem a múltban élek, hanem sokkal inkább a jövő a fontos számomra. Az élet nem megtörténik velem, hanem én alakítom az életem. A pénzt fontos dolognak tartom, ami elengedhetetlen az életben, nekem pozitív dolgok jutnak róla eszembe, mivel nem érzelmi alapon közelítem meg, számomra ez csak egy élettelen csereszköz, ami igazából egy hihetetlen jó találmány és rengeteg mindenre fel lehet használni, akár több van, akár kevesebb, a személyiségemen nem változtat. Folyamatosan a hobbijaimnak élek, és még és pénzt is keresek velük, van is a mondás, hogy "akármit is szeretünk, csak meg kell keresni, aki fizet érte". A személyes szabadságban hiszek, hogy én osztom be az időmet és mindig azzal foglalom le magam, amivel csak akarom.
2018. júl. 1. 11:29
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

#18 Én a gondolkodásmódomról, az életszemléletemről beszéltem(amit te klisének nevezel)...

Nem kell ehhez konkrét példákat írnom, arra ott vannak a társkereső oldalak.

2018. júl. 1. 12:56
 22/47 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak jó meg rossz tulajdonságaim egyaránt és egy csomó mindenben fejlődnöm kell még és kerülte mmár bőven nehéz helyzetekbe, nem írtam ennek az ellenkezőjét sehol sem, ezt nem tudom honnan veszitek. Pusztán a pozitív életszemléletemről írtam, ami pont a nehéz helyzeteket segített a legjobban megoldani, hogy a legjobban jöjjek ki belőle.
2018. júl. 1. 13:01
 23/47 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de eléggé félreértelmezed itt a “pesszimista” válaszokat. Mindenkinek fontos a siker. Nekem is. Én is általában elérem amit akarok. Ettől még nem tartalak téged érdekesnek. Kapissh?


“bizonyos dolgokban”, “teljesen más”, “bármit”, “különbségek”, “pozitív dolgok”, “akármit”, “azzal foglalom le magam, amivel akarom”


Na veled ezek alapján kb. így képzelek el egy “beszélgetést”:


- Mivel foglalkozol?

- Bizonyos dolgokkal...

- Mit gondolsz erről...?

- Teljesen mást, mint amit te....

- Mit szeretnél?

- Bármit....pozitív dolgokat... akármit

- Mit csinálsz épp?

- Azt csinálok, amit akarok.


Eddig csak az derült ki rólad, hogy fontosnak tartod azt, hogy anyagilag jól állj. Oké, pusztán ennyi alapján nem tartalak érdekesnek, nem is érzem úgy, hogy sokminden kiderült volna rólad ezenkívül.

2018. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz elérni ezzel a kérdéssel? Miért érdekel, hogy mit gondolunk rólad, ha semmi konkrétumot nem írtál? Semmi különös nincs abban, amit ide leírtál, mindenkit érdekel a siker és pozitív élet, nem csak téged, ez alap....
2018. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy nem vagyok érdekes, legalábbis számodra ezek szerint .Egyébként egy randin, vagy akár csak egy privát levelezésben nyilván sokkal részletesebb dolgokat árulok el magamról, mint egy anonim oldalon a nagyközönség előtt.
2018. júl. 1. 13:14
 26/47 anonim ***** válasza:
#25 Hát gondoltam:)) csak arra céloztam, hogy akkor így nincs értelme a kérdésnek, nincs különösebb véleményem anonim gyakoris felhasználókról, pláne olyanokról, akik rébuszokban beszélnek.
2018. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Csak arra voltam kíváncsi, hogy a gondolkodásmódomról, az életszemléletemről mit gondolnak.
2018. júl. 1. 13:18
 28/47 A kérdező kommentje:
Olyan ez, mintha leírnám, hogy X=50Y, Y=150 Ft, majd ebből levezném, hogy X=7500 Ft ,de egyesek számára csak akkor lenne érthető, ha az X helyet mondjuk mindig kecskét mondanék, az Y helyett meg káposztát és úgy darálnám végig, pedig a gondolatmenet attól még ugyanaz marad.
2018. júl. 1. 13:35
 29/47 anonim ***** válasza:
# 15 Én is átestem olyan korszakon, amikor random idegenektől kérdezgettem, hogy mit gondolnak rólam, szimpatikus vagyok-e nekik?(úgy hogy közben én is ilyen homályos kifejezésmódban irkáltam, mint te itt), aztán rájöttem, hogy ennek nincs értelme. Ma már sokkal jobban állok önismeret terén és nem írok ki ilyen kérdéseket. Az emberi kapcsolataim is megváltoztak, nem foglalkoztat minden jött-ment véleménye, na meg nem burkoltan fejezem ki magam, hogy aztán várjam, hogy értsenek is belőle valamit. Nem is értem, ha neked annyira megvan az önismeret, akkor mi ez a kérdés itt?
2018. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Én kíváncsi vagyok minél több véleményre, bárkit szívesen meghallgatok, de ez még nem jelenti azt, hogy meg is fogadom ,amit mondanak. Teljesen tisztában vagyok önmagammal, de attól még érdekel, hogy kívülről hogyan látnak ,mennyiben tévednek.
2018. júl. 1. 13:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!