Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra szimpatikus ha egy férfi így gondolkodik?

Figyelt kérdés
Individualista vagyok, különbségekben gondolkodom, szerintem nincs két egyformán gondolkodó ember, mindenki más és más és ez így is van jól. Nem a múltban élek, hanem sokkal inkább a jövő a fontos számomra. Az élet nem megtörténik velem, hanem én alakítom az életem. A pénzt fontos dolognak tartom, ami elengedhetetlen az életben, nekem pozitív dolgok jutnak róla eszembe, mivel nem érzelmi alapon közelítem meg, számomra ez csak egy élettelen csereszköz, ami igazából egy hihetetlen jó találmány és rengeteg mindenre fel lehet használni, akár több van, akár kevesebb, a személyiségemen nem változtat. Folyamatosan a hobbijaimnak élek, és még és pénzt is keresek velük, van is a mondás, hogy "akármit is szeretünk, csak meg kell keresni, aki fizet érte". A személyes szabadságban hiszek, hogy én osztom be az időmet és mindig azzal foglalom le magam, amivel csak akarom.
2018. júl. 1. 11:29
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Jól gondolkodsz, a de jövő helyett ÉLJ A JELENBEN!
2018. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyan marhaságok, amit az emberek a facebook profiljukra szoktak posztolni, ehhezhasonló “nagy életbőőccsességeket”, valamilyen hatásvadász művészies kép felirataként, amit ráadásul valamelyik like-vadász oldalról töltöttek le, nem a saját, egyedi gondolatuk. Nagyon uncsi.

Engem inkább az szokott érdekelni, hogy mi a hobbid, konkrétan mit csinálsz, mivel foglalkozol, melyek azok a konkrét jellemvonásaid, amitől különbözőnek tartod magad? Számodra konkrétan, és kézzelfogható leírásban milyen a jövő? Mely tevékenységekket törekszel arra, hogy formáld az életed? Milyen aktivitásokat végzel ezügyben? Számodra mit jelent a szabadság, mit szeretsz csinálni?


Valójában teljesen semmitmondó minden, amit ide lefirkantottál, ezzel még semmit sem tudtunk meg rólad.

2018. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:

Szia, melyik szektának vagy a tagja? Szeretnék belépni.

Viccet félretéve, hány éves vagy? Mert ezen a korszakon (én alakítom az életem, a jövő a fontos, és már ezerszer hallott életbölcsességek) kb. mindenki átesik.

2018. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

Nem trollkodom és nem vagyok Isten, lehet, hogy még a képességeim is teljesen átlag alattiak, nem tudom, nem szoktam magamat mások képességeihez viszonyítgatni.


Pusztán csak arról beszélek, hogy kihasználom a lehetőségeimet, és olyan pénzkeresési lehetőségeket keresek, amelyek megkeresése közben jól érzem magam ,vagy alig kell bele energiát fektetnem, ehhez nem kell olyan hű de nagy lángelmének lenni. Lényegében bárki bármit képes elérni, csak egy kis önismeret kell hozzá, hogy tisztában legyen a saját képességeivel.

2018. júl. 1. 12:27
 15/47 A kérdező kommentje:
Ez nálam nem egy korszak, amin "átesek", én alapból ilyen vagyok és sikert sikerre halmozok, pedig nem vagyok egy zseni vagy ilyesmi, csak szimplán a sikerre koncentrálok és nem a kudarcra, így eddig akármit a fejembe vettem, azt meg is valósítottam, nem olvasok facebook életbölcsességeket, Magyarországra még be sem jött a facebook, amikor már így gondolkodtam és ez azóta se változott.
2018. júl. 1. 12:38
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

Aha.

Ha ennyira önazonos és magabiztos vagy, akkor viszont, miért kellett megkérdezned azt, hogy ez bejön-e a lányoknak? :)

2018. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen férfi ömleng magáról, hozzám csak annyi jut el, mintha a tévé rosszul lenne bekötve és sercegne.
2018. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
#14 #15 Még mindig nem mondtál semmit sem ezzel. Pedig adtam támpontokat arra, hogy hogyan is kellene egy önleírásnak neki kezdeni. Nincs különösebb véleményem olyan férfiról, akiről nem tudom, hogy pl. mi a célja, mivel foglalkozik, mi a hobbija, mi érdekli, stb. Csak kliséket nyomat.
2018. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Hát attól, hogy bizonyos dolgokban nagyon magabiztos és célorientált vagyok még nem jelenti azt, hogy semmilyen téren ne lennének kételyek bennem. A nőkre nem irányítható tárgyként tekintek, hanem ugyanolyan önálló, független, gondolkodó embereknek látom őket, mint amilyen én magam is vagyok. Épp ezért kíváncsi vagyok, hogy itt anonim módon hogyan vélekednek az életvitelemről, engem érdekel, hogy mások hogyan látnak engem(akár leírás alapján), és nem esik rosszul, ha éppen negatív kritikákat kapok, elvégre mindenki egy teljesen más álláspontot képvisel, úgyhogy lehet, h ami nekem pozitív, az valakinek épp az ellenkezője.
2018. júl. 1. 12:52
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat fenyezed magad ami visszatetsző, meg nem hiteles. Mivel minden emberben vannak jó és rossz tulajdonsagok. Azt nem tolod senkinek a képébe h miben kéne fejlodnod. Jó ha van pozitív hited. De nem körülötted forog a világ. Mèg nem voltál nehéz helyzetekben ahol helyt kell allnod!
2018. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!