Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra szimpatikus ha egy férfi így gondolkodik?

Figyelt kérdés
Individualista vagyok, különbségekben gondolkodom, szerintem nincs két egyformán gondolkodó ember, mindenki más és más és ez így is van jól. Nem a múltban élek, hanem sokkal inkább a jövő a fontos számomra. Az élet nem megtörténik velem, hanem én alakítom az életem. A pénzt fontos dolognak tartom, ami elengedhetetlen az életben, nekem pozitív dolgok jutnak róla eszembe, mivel nem érzelmi alapon közelítem meg, számomra ez csak egy élettelen csereszköz, ami igazából egy hihetetlen jó találmány és rengeteg mindenre fel lehet használni, akár több van, akár kevesebb, a személyiségemen nem változtat. Folyamatosan a hobbijaimnak élek, és még és pénzt is keresek velük, van is a mondás, hogy "akármit is szeretünk, csak meg kell keresni, aki fizet érte". A személyes szabadságban hiszek, hogy én osztom be az időmet és mindig azzal foglalom le magam, amivel csak akarom.
2018. júl. 1. 11:29
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
41%
Átlagos, jó hozzáállás. Amúgy nem értem miért kell leharapni a kérdező fejét.
2018. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Tehát vagy valamilyen és idegen embereket teszteltetsz, hogy olyannak látnak-e, amilyennek mutatni akarod magad?


Nekem ez nem szimpatikus gondolkodás.

2018. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne kb. mindenkit hülyének nézni. Főleg azzal a matekos példáddal ezt be is bizonyítottad. 1-2 szavad üti egymást, hiteltelen lettél így. Ja, és mindig van nagyobb és jobb, mint Te.
2018. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
szivesen elkuldelenek borsodba 2 hetre kapalni.
2018. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Én is pozitívan gondolkodó embernek tartom magam, de ezt az semmit mondó "minden lehetséges, csak akarnod kell" amerikai marketingömlengést utálom. A Titok. c sikerkönyvben vannak efféle üres frázisok amiket aztán megpróbálnak hatalmas életutat forradalmasító gondolatnak és technikának eladni, miközben a tényleges tartalmuk felírhatók 1 szerencsesütire.


Nyilván tök jó, hogy nem egy befele forduló depressziós valaki vagy, de ez nem akkora tudomány és hatalmas erény mint ahogy te el akarod ezt adni.


Ha valaki normálisan kiegyensúlyozottan éli az életét annak természetes, hogy a pénz csak egy eszköz, igyekszik hasznosan tölteni az idejét, küzdeni a céljaiért, de közben keresni a dolgokat amik boldoggá teszik stb. Ezt nem kell úgy mutatni mintha valami szuper képesség lenne, mert inkább nevetséges önfényezés mint szimpatikus.

2018. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Kérdező, én szívesen elmondom a véleményem rólad, az itt leírtak alapján: Roppant idegesítő vagy, a hátam közepére sem kívánnálak. Olyan vidám vasárnapos agymosottnak képzellek, kitágult pupillákkal, állandó vigyorral, aki azt szajkózza, hogy minden szép, minden jó, csak pozitív gondolatok...
2018. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
úristeN xd mielőtt rákattintottam, már akkor sejtettem h ezeket fogod írni. igen, ez már a 1000000. ugyanolyan kérdés itt a gyiken. na akkor lapozzunk.
2018. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Nekem az első pasim volt ilyen, mintha ő írta volna ezt. Kora húszas éveimben jöttem össze vele, tapasztalatlan, naív lány voltam és kb fél évig faltam az ilyen és ehhez hasonló életbölcsességeit.

Ő is a hobbijának, a hobbijából élt és osztotta be az idejét mert konkrétan otthonról dolgozott.


Fél év után lett nyilvánvaló, hogy egy érzelmileg nagyon üres emberrel vagyok együtt, aki nem képes azt értékelni és megbecsülni ami számomra örömöt okoz, csak az ő általa képviselt és kitalált dolgok lehettek jók és izgalmasak.


Oly annyira osztotta be az idejét, hogy sosem volt ideje semmire, a pénzt, mivel volt neki nem igazán becsülte.


Aztán beütött a krach, végét ért a szerencsés éveinek a sorozata, elvesztette a munkáját/a hobbiját, már nem fizetett olyan jól, mert lett konkurencia, aki sokkal jobban csinálta azt ő.

Sorra csúsztak ki a kezei közül a jó üzletek és végül 10 hónap után ott tartottunk, hogy egy bevásárlás és a számlái között sakkozott.


Talált másik munkát, abban is sikert ért el, de nem maradtam vele. Annyi maradt meg belőle, hogy amikor rá gondolok egy felfújt hólyag jút eszembe róla.


Úgyhogy én azóta jó messzire kerültem az ilyen típusú embereket.

2018. júl. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
82%
A leírásodból látszik, mennyire egyformák az emberek. A 20-as éveik elején járó fiatalok hiszik azt, hogy mindenki különleges és megismételhetetlen, de ha van elég iq-d és némi tapasztalatod, rájössz, hogy valójában mind egyformák vagyunk, ugyanazok a dolgok vezérelnek mindenkit, maximum nem ugyanúgy. Pont olyan átlagos vagy, mint a többi fiatal, aki többnek képzeli magát másoknál. Taszítónak éppen nem mondanám, csak uncsi és gyermeki. Majd kinövöd idővel.
2018. júl. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

Nem képzelem magam többnek másoknál, csak azt mondom, hogy minden ember más.


Ezt a "mindenki egyforma" "mindenki egyenlő" dumát csak az ilyen komcsi, kádárista agymenések terjesztik. Még szerencse, hogy én már nem abban a borzalomban születtem.

2018. júl. 2. 11:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!