Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra szimpatikus ha egy férfi így gondolkodik?

Figyelt kérdés
Individualista vagyok, különbségekben gondolkodom, szerintem nincs két egyformán gondolkodó ember, mindenki más és más és ez így is van jól. Nem a múltban élek, hanem sokkal inkább a jövő a fontos számomra. Az élet nem megtörténik velem, hanem én alakítom az életem. A pénzt fontos dolognak tartom, ami elengedhetetlen az életben, nekem pozitív dolgok jutnak róla eszembe, mivel nem érzelmi alapon közelítem meg, számomra ez csak egy élettelen csereszköz, ami igazából egy hihetetlen jó találmány és rengeteg mindenre fel lehet használni, akár több van, akár kevesebb, a személyiségemen nem változtat. Folyamatosan a hobbijaimnak élek, és még és pénzt is keresek velük, van is a mondás, hogy "akármit is szeretünk, csak meg kell keresni, aki fizet érte". A személyes szabadságban hiszek, hogy én osztom be az időmet és mindig azzal foglalom le magam, amivel csak akarom.
2018. júl. 1. 11:29
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%
A valójában loser vagyok, de hypeolom magam címu vasárnapi rovatot olvashattuk. 😂
2018. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
89%
Mondták már, hogy klisés vagy?
2018. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
33%

Az a bajod, hogy nem nőnek születtél. Ha ezt csajként kiírod, körbe táncolnának, mint a májusfát.

31/f

2018. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
82%

Nem szimpatikus, inkább beképzelt és tapasztalatlan. Ezzel a mondatoddal végképp nem tudnék mit kezdeni:

"Az élet nem megtörténik velem, hanem én alakítom az életem."


Valami istenféle vagy, hogy veled csak az történik, amit megengedsz, ami belefér a terveidbe?!

2018. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
90%

Kora 20-as, önkereső, magában a különlegest kereső, de még sablonos srácnak gondolnálak.


Semmi extra, minden fiatalnak van egy ilyen fázisa, amikor azt hiszi két Enigma dal hallgatása közt, hogy ő egyedi, különleges és más.

2018. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
83%

5, vagyok, folyt:

Az előzőnek abban igaza van, hogy ez az én alakítom a sorsom szöveg mérhetetlen naivitásra utal.

Nem te alakítod, de majd meglátod, ha pl valamelyik szülőd meghal vagy épp megszűnik a munkahelyed stb.

2018. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Special snowflake, aki yuppie akar lenni.

Szóval a pénz egy élettelen csereeszköz? A legtöbben ezt már hat éves korukban tudják.

2018. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
napi klisé
2018. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Elég keserédesre sikerültek a hozzászólások. Megmosolyogtatóak, ugyanakkor végtelen pesszimizmus árad belőlük, amit nem tudok hova tenni.


Pedig nem olyan bonyolult dolog uralni az életünket, lehetnek váratlan események, meg külső hatások, de ezekre is fel lehet készülni, elvégre a gondolatainkkal teremtjük a valóság nagy részét SZÓ SZERINT, tehát BÁRMIT el lehet érni, mert ez a lehetőség / képesség ténylegesen meg is adatott mindenkinek. Az más kérdés, hogy a többség csak az elmebeli képességeik fél %-át használja ki, vagy még annyit sem... :D

2018. júl. 1. 12:15
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
most már csak trollkodsz, igaz?
2018. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!