Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha első randin kétszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha első randin kétszer is elutasítottam a csókot?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, nem volt még barátom, nem is csókolóztam még.

Ma találkoztam egy, fiúval, és kétszer is kezdeményezte a csókot, de én nem tudtam vissza csókolni. Nem éreztem vonzalmat. Mennyire normális ez az első találkozáson? Elnézést kértem ezért tőle, de nem tudom mit gondol most rólam.


2017. dec. 16. 17:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Lehet jobban jártál volna, ha megteszed, később nehogy megbánd.

A csók egy vágy manifesztálódása, nem kell bele többet látni. Nem valami Rubikon, amit ha átlépsz, nincs visszaút.

Nem fogsz vele visszafordíthatatlan károkat okozni, nem fogsz belehalni se, sőt még fájni se fog.

Vonzalom, vágy, ezek jók ha kielégülnek, és ha már te azon agonizálsz, hogy egy randin belemenj-e egy csókba ha érzed a vonzalmat, akkor még mindig nagy bajok vannak veled.


Te állandóan önmagaddal harcolhatsz ha csak ma, három embert lesmároltál volna. Nem lennék a helyedbe.

Én bárki ellensége vagyok, viszont önmagamé nem szeretnék lenni az biztos.


Egy kapcsolat nem egy csókon múlik, a csók a csókért van, semmi másért, ennek a vágy hasznos és kifejezi vonzalmadat a másik irányába de nem egy kapcsolat mérföldköve, nem valamiféle túldimenzionált szándék.

2017. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

", ezért kell olyannal randizni, akihez vonzódsz,"


Ezt online nem mindig lehet felmérni, csak élőben.

Lehet nagy lesz a csalódás vagy csak élőben nem működnek a dolgok. Neten kialakítasz egy képet, é vagy azt kapod, vagy nem. Főleg, miután élőben 10 cm-vel kevesebb, de 10 évvel és 10 kilóval pedig több az illető vagy van valami zavaró a mozdulataiban, viselkedésében.


Felőlem akár köszönés helyett dugni is lehett, de én tuti nem smárolok fél órája látott emberrel.

2017. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Ja, nem kötelező, persze, felőlem azt csináltok, amit akartok.


Lassan azért majd ki fog világlani, hogy a netes ismerkedés mennyire visszaveti a gondolkodást és a szociális alkalmazkodást, de még azért várunk 3-4 évet.

2017. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

#31: Te ne játszd már a pszichológust, oké? :)

Szó sincs arról,hogy magamat nagy erőkkel vissza kellett fognom bármelyik randin, hogy ne tegyem meg. Ha eljött az ideje, megtettem, de az első randin eszembe nem jutott volna, abszolút nem éreztem késztetést vagy vágyat rá másfél órás személyes ismeretség után. Nálam érzelmek kellenek hozzá, amihez ennyi idő szintén kevés, nálad elég a vágy. Az a te dolgot, nem befolyásol semmiben.

2017. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Interneten mindenki azt mond amit akar. Messziről jött ember pláne azt mond amit akar.

Aki még sosem csókolozott annak igenis nagy dolog az első csók.


Nem kell okoskodni, mert nem a ti életetek nem tudjátok, a kérdező hogy érez.

Semmi probléma nincs ezzel. Első személyes találkozás volt, hiába beszélgettel online akármennyit ő attól még idegen.

Normális ember idegennek 1-2 órás ismerettség után még a lakcímét sem adja meg, főleg nem engedi be a lakásába és pláne méginkább a szájába testébe nem engedi be.


Első pár találkozáskor én sem éreztem semmit a párommal szemben, fél évet beszélgettünk előtte, mégi személyesen is hozzá kell szokni a másikhoz. 4 éve vagyunk együtt, első kapcsolatom.


A te életed, ha neked gyors volt nincs ezzel semmi baj. Beszéljétek meg a sráccal is.

Sok sikert!

2018. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!