Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha első randin kétszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha első randin kétszer is elutasítottam a csókot?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, nem volt még barátom, nem is csókolóztam még.

Ma találkoztam egy, fiúval, és kétszer is kezdeményezte a csókot, de én nem tudtam vissza csókolni. Nem éreztem vonzalmat. Mennyire normális ez az első találkozáson? Elnézést kértem ezért tőle, de nem tudom mit gondol most rólam.


2017. dec. 16. 17:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
#17: Igen, mind a 20 válaszoló fejével baj van, egyedül a tieddel nincs. Azért az arány elég szép, fogadd el, néhány órás (személyes) ismeretség után nem érdemes gyakrolatulag idegennel csókolózni. Hova a faxba kell sietni? Mi történik,ha a második-harmadik randin történik meg a csók? Összedől a világ?
2017. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

#21


Az én nevemben kérlek ne beszélj.

Én párommal másfél hónapig beszélgettem neten, mielőtt megvolt az első személyes tali (200 km-es táv volt kettőnk között). Mi már rögtön a köszönéskor megcsókoltuk egymást. (Akkor volt ő 29F, én 23N)

Márciusban leszünk 5 éve együtt.


A kérdezőék 4 hónapja beszélgettek neten, mielőtt megtörtént az első személyes tali.

Nehogy már ezalatt az idő alatt ne lett volna már meg az összhang, a vonzalom, hogy az első talin legyen is csók??!!


Tudod, nem kéne sokaknak annyira besz.rinak lenni, hogy féljenek egy csóktól.

Nem a szüzességét veszti el az ember, ha megcsókol valakit, főleg, akivel elméletben kapcsolatot akar.


Azt azért magyarázza már el valaki, hogy 4 hónapos netes beszélgetés után, plusz egy személyes tali után, hogy nem lehet valaki iránt vonzalmat érezni???

2017. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

ui.: Kérdező, gondolom láttál róla fotót, mielőtt elkezdtél volna vele beszélgetni, ismerkedni.


Akkor vonzó pasinak tartottad, vagy nem? Ha nem, akkor miért kezdtél el vele beszélgetni?

2017. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
#22. : Akkor jobb,ha megtanulod,hogy nem mindenki te.
2017. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

#24


Persze, hogy tudom, hogy nem mindenki én. Azonban, ha valakivel ismerkedsz, akkor csak tudod, hogy vonzódsz-e hozzá vagy sem? Nem? Különben, akkor minek ismerkedsz vele, ha pl. külsőre nem vonz téged?

Akkor mi értelme az egésznek?


Az a baj a mai világgal, hogy túl sokan gátlásosak és félnek mindentől, még a legapróbb dolgoktól is, mert még saját magukkal sincsenek tisztában, nem szeretik saját magukat.


Oké, ha első randin nincs csók, de azért felnőtt korban illene már a 2.-on lennie, főleg, ha komolyan gondolja az ember a másikkal.

A csók is egyfajta érzelemkifejezés a másik felé.

Puszi oké, de csók nem? Tizenéves korban még oké, de 20 fölött azért egy kicsit gyerekes ez a viselkedés.

2017. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
47%

#21


Teljesen felesleges az arányokat nézni. A társadalmi hatásokat érdemes vizsgálni. 10 éve 10-ből 8 ember mondta, hogy milyen jó hitelt felvenni, ma meg 10-ből 8 azt mondja, soha nem fog hitelt felvenni.


Amiket itt, úgy általánosságban előadtok, az már maga a vicc kategória.


Huszonéves emberek, egy csókot úgy kezelnek mint valami hatalmas mérföldkövet, semmi spontaneitás nincs már az ismerkedésekben, facebook-on meg tinderen nyomultok, egy csóktól összecsináljátok magatokat, jöttök ezzel az ismeretlen ember dumával, ti az egészből egy ilyen színjátékot kerítetek, aminek a végén már ti sem tudjátok, hogy mit akartok kezdeni a helyzettel, aztán ált. ilyenkor meg visszavonulót fújtok.

Nem vagytok természetesek ezért az egész helyzetet sem tudjátok természetesen kezelni.


Olyanokat írtok, hogy első 2-3 alkalommal nem is vonz az illető, meg ilyen dolgokat, amitől a normális ember elképed és ahelyett, hogy a szüleitekkel dumálnátok erről vagy tapasztaltabb valakikkel, inkább egymás fejét tömitek a sületlenségekkel, ami kitermel egy vagon félrement embert, aki meg majd mások fejét tömik még nagyobb sületlenségekkel.


Aki olyat ír, mond, hogy nem vonzódik a randipartneréhez arra mit kell írni? Hogy semmi gond, majd fogsz?

Mintha visszakanyarodtatok volna a középkorba.


Ha meg valaki azt írja, ha már randiig eljutsz és vonzódsz is az illetőhöz, akkor a játszmázás helyett végre örülj az alkalomnak és tedd amit tenni akarsz, az meg gáz?


Nem tudom, hogy hol szocializálódtatok vagy mi módon, de nagy bajok vannak veletek, ezt amúgy nem csak az itteni írásokra, hanem életbeli tapasztalataimból merítve is ki merem jelenteni.


Nem azt állítom, hogy ebben csak az egyik nem a hibás, valahol inkább a két nem egymás húzza egyre mélyebbre, de a baj attól még baj marad.


Az meg külön vicces, hogy egy ilyen intim témát tök ismeretlenektől megkérdezni az oké, de egy csókot elfogadni attól, akivel már eljutottál randiig, nem oké.


Nem én írom mindig a Nagy Igazságot, de legalább olyanokkal beszélgessetek, akinek van is tapasztalatuk az életben, bár gondolom az összes, szűz huszonéves lányka azt gondolja, hogy ez cink, és inkább a hasonlóan éretlen barátnőivel próbálja meg ezeket a témákat kivesézni.

2017. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%

#26-nak teljesen igaza van.


Érdekes, ahogy hallgattam idősebb rokonaim beszámolóit, 50 évvel ezelőtt is volt csók, miegymás első pár randin. Ugye mindig a lánytól függött, hogy mennyi lett belőle. Akkor is voltak szemérmesebb lányok akik kérették magukat meg rámenősebb lányok akiket lehetett vinni a sátor mögé.

Csakhogy akkor nem előzte meg ezeket a találkozókat 1-2 hónap beszélgetés különféle online felületeken.


Erre most olyanokat írnak, hogy ismeretlen emberrel nincs csók első randin pont mert nem ismeri.

Engem is fárasztott nemrégen egy 20 év körüli lány azzal, hogy bár vonzónak talál és szimpatikusnak is, egy randi (ismétlem, randi!!) túl gyors neki, hiszen még nem ismer (már beszélgettünk 2 hete...). Mondtam is, hogy akkor ne erőltessük mert nem vezet sehová a dolog és lezártam.


Szóval tényleg marha nevetséges az ahogy a csajok hozzáállnak ehhez az egész ismerkedéses mizériához. Gyakran nem okoz nekik gondot, hogy egy buliban félrehúzódjanak szexelni egy ismeretlen sráccal mert hiszen az nem olyan, az csak kaland. De komoly kapcsolatnál kialakulásánál már játsszák a jégkirálynőt. Egyszerre szánalmas és nevetséges.

2017. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

TOvábbra sem értek egyet.

Ez igény kérdése. Van, akinek van igénye erre első randin és van, akinek nincs.

Tök mindegy, előtte mennyit beszéltek, ha csak NETEN volt. Élőben más az ember, mint neten. Vsn olyan,hogy valakivel neten jókat beszélek, élőben meg kiábrándulok. Na most akkor ilyet csókoljunk meg?

Nem tudom, kinél hogy van, de nálam csók=a kapcsolat kezdete. Akivel az ember életében először találkozik, rögtön ugorjon bele? LEgyünk kapcsolatban egy olyan emberrel, akivel volt egy kibaxott randink?

Miről maradunk le, ha várunk vele? Semmiről.

A lánynak nincs erre igénye, és ezzel nincs is semmi gond. Ráadásul nem is vonzódott hozzá. Pont nem lényeg,hogy neten X ideig beszéltek, mert az igazi vonzalom nem online alakul ki. Jól tette, amit tett.

Fogalmam sincs, mit érez az az ember, akit elutasítottak, de 5 perc múlva újra próbálkozik...mi változhatot 5 perc alatt? Semmi?

2017. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Na ugye, ezért kell olyannal randizni, akihez vonzódsz, ha ezt te online nem tudod felmérni, akkor mire jó? Hogy legyen 120 felesleges köröd meg hónapod?

Én is ezt pofázom.

Ellenben ha már vonzódsz valakihez, akkor hol a probléma a testi kontaktussal?

De, lemarad, lemarad a pillanatról, de lehet, hogy másról is. Ha neked a csók már a kapcsolat kezdetét jelenti, akkor megint csak bajok vannak.

Nem kell ám annyira elítélni a vágyakat, mint amennyire te szeretnéd.

Ha nekem minden csókból kapcsolat lett volna, akkor egyfelől sokkal több kapcsolatom lett volna, másfelől pedig egy csomó élményről lemaradtam volna.

Az emberek próbálkoznak, az ismerkedés a randi is a próbálkozás része.

Minden hatással van arra, hogy merre épül tovább az egész.

Ha te nem veszed ezt természetesnek és ilyen dogmák szerint haladsz, akkor te tkp. úgy tekintesz az ismerkedésre, mint valami álláskeresésre.

Lehet rosszul csókol, lehet büdös a szája, lehet kicsi a farka, lehet van valami testi hibája, ezer olyan dolog lehet, ami még egy kufircolás után is elkanyaríthatja az egészet más irányba.

Túl vaskalapos vagy, túl merev, erről írtam fentebb is.

2017. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

#29: Akkor mit jelent a csók? "Csak adtam egy csókot, de randizzunk még párat, aztán eldöntöm mi lesz ,addig is húzzuk egymás agyát?"

A leírásod alapján nálad jelent egy bár diszkós enyelgést meg ki tudja még, mit. Innen is látszik, mennyire szubjektív.


ha vonzódunk valakihez, mi a probléma a testi kontaktussal? Semmi. De első randin? Lehet,hogy vonzó, de ez nem ok se a csókra, se a párkapcsolatra. Nem tudom,te hohgy vagy vele, de nekem egy randi alatt sose sikerült 100%-ra eldöntenem, akarok-e valamit tőle vagy sem. Aztán a második randin lehet,hogy kiábrándulok valami miatt belőle, aztán ezt csókoljam meg első randin? Nem. Amúgy sincs semmi veszíteni való azzal,ha várunk. Továbbra sincs. Nálam a csókhoz érzelmek is kellenek, bőven kevés a vonzalom, különben csak ma 3 embert csókoltam volna meg.

2017. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!