Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha első randin kétszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha első randin kétszer is elutasítottam a csókot?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, nem volt még barátom, nem is csókolóztam még.

Ma találkoztam egy, fiúval, és kétszer is kezdeményezte a csókot, de én nem tudtam vissza csókolni. Nem éreztem vonzalmat. Mennyire normális ez az első találkozáson? Elnézést kértem ezért tőle, de nem tudom mit gondol most rólam.


2017. dec. 16. 17:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
29%

Augusztus óta beszélgettek, tehát már 4 hónapja, de semmi vágyat nem éreztél azért, hogy megcsókold???? :O

Biztos, hogy ezzel a sráccal össze akarsz jönni?


Hisz ennyi idő után már az lett volna a normális, hogy kívánnád végre a csókot.


Ott hibáztál, hogy nem mondtad el neki akkor, hogy még nem csókolóztál és félsz egy kicsit. Akkor máris másképpen állna a dolgokhoz.


Most azonnal beszéld meg vele a dolgokat, ha még kapcsolatot szeretnél vele.


És ne parázz már ennyire!! Légy már kicsit lazább.

2017. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 AchromaticSmarties ***** válasza:
0%
Én dobnám azt a lányt, aki visszautasítja a csókom elsőre, bár én nem is kezdeményezném az első randin. Ha van második randi, akkor úgy venném, hogy vonzalom is van, aminek a letesztelésére pont jó a csók.
2017. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
45%

Érdekes, nálam csak azzal a lánnyal lett bármi is akivel első randin volt csók. Akivel nem volt azzal nem is lett utána semmi.

Ha vonzónak találsz valakit akkor egy csókban nincs semmi, sokkal inkább egy jel, hogy tényleg akarod őt. Ha bizonytalan vagy akkor nem akarod őt, ilyen egyszerű.


Maga a tény, hogy gyakorin ilyen sokan érvelnek azzal, hogy első randin nem engednék a csókot, de már együtt vannak csak azt jelenti, hogy beérték vele mert elég kitartó vagy szerencsés volt mert éppen nem állt sorba egy náluk jobb pasi.

Hagyjuk már ezt az álszenteskedést, hogy a lányok szemérmesebbek és több idő kell nekik... A fiúk gyakran jobban be vannak parázva egy randin mint ők.

2017. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
77%
#13: Már megint egy bődületes hülyeség.
2017. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
14%

#14

Inkább az hülyeség, hogy egy csókot összekevertek egy smárolással és azonnali, direkt felhívással szobára.


Továbbra is tartom azt, hogy akit fizikailag vonzónak találnak és randin is szimpatikus azt meg akarják csókolni a normális emberek már az első randi végén is.

Az időt csak az értetlenek vagy a bizonytalanok húzzák. Nekem sem kellene olyan nő aki elkapja a fejét, ha meg akarom csókolni randi végén. Teljesen egyértelmű jel, nem engem akar. Innentől fogva kár erőlködni.

Jah és nem a kisujjamból szoptam, hanem ez az általános tapasztalatom...

2017. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen normális :)

A vonzalom és a szerelem sokszor később, fokozatosan alakul ki, legalábbis nálunk biztosan így volt. Én az első pár randin nem éreztem vágyat arra hogy megcsókoljon a (most már) barátom, eszembe sem jutott, csak azt éreztem hogy szimpatikus és szeretném jobban megismerni, hátha lesz belőle valami. Pedig mi nem akkor találkoztunk először és már ismertük egymást valamennyire; de az, hogy ti csak intrneten beszéltetek korábban, szerintem nagyon más, mint személyesen.

Mi már majdnem 2 éve együtt vagyunk, és nagyon szeretem. Nem csak "beérem vele".

Másrészt azt is meg tudom érteni hogy félsz az első csóktól, én is féltem, és nekem pont ezért nagyon jó volt hogy nem a legelején történt meg, hanem amikor már jól ismertem a barátomat és nagyon megbíztam benne, és tudtam hogy ha nem lesz tökéletes akkor is szeretni fog.


Szóval nem veled van a baj, és lehet még ennek jövője.

:)

20/L

2017. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
20%

Ez a baj itt a világgal.

Ti már teljesen meg vagytok bolondulva. Már miért lenne gond, ha első randin smárolni akar valaki?

Helyzete adja, miért lenne bűn?

Aztán csodálkoznak még itt egyes férfiak, hogy manapság a huszonéves lányok mint az óvodások.

Na hát mert egymás fejét ilyen baromságokkal tömik.


Már miért lenne idegen?

Nyilván eljutottak valahogy a randiig, ergo ismerhette az illetőt.


Nagyon nagy bajok vannak itt a fejekben.

2017. dec. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én lányként mondom,hogy ha az első 1-2 találkozón nem érzek valaki iránt vonzalmat,akkor nincs is több találkozó. De valószínűleg ez azért lehet,mert olyannal nem találkozok,aki mondjuk képről nem tetszik,vagy a ha leszólít ,és akkor nem szimpatikus.

Persze ,volt már olyan,hogy egy sráccal beszélgettem neten kb 1,5 hónapot,aztán találkoztunk és hiába volt nálam 5évvel idősebb,kiderült,hogy nagyon messze van attól a férfias képtől,amit kialakítottam magamban róla. Egyszerűen semmi vonzalmat nem éreztem. A téma is olyan volt,hogy a mai napig nem értem,miért randiztam vele több mint 3 óra hosszát. Szerintem nem volt az napra fontosabb dolgom,és nem figyeltem az időt...ilyenekre gondolj,hogy megkérdezte,hogy melyik a kedvenc állatom ,és aztán viccesen kérdezgette az állatokat a hörcsögtől a lóig,hogy volt -e már nekem . 26 éves egyébként.

De igazából ezzel nem is szeretném őt megbántani,és akkor sem tettem,szépen lett vége annak az el nem induló ismeretségnek.


Azt szerettem volna ezzel mondani,hogy meghatározó az első egy-két találkozó szerintem . Ha ő szeretett volna megcsókolni az jó jel,hiszen vonzódik hozzád. Ami így alakult,amiatt meg ne aggódj. Jön majd a következő randi,ha mindketten szeretnétek. Mert ha ő igazán szeretne téged,akkor emiatt ,hogy első találkozón nem csókoltál vissza,akkor szeretne másik randit is.

Képzeld,nekem is volt hasonló szituációm kb 1 hónapja....a srác hirtelen úgy gondolta,hogy megcsókol,amire én nem számítottam. Elhúztam a fejem,de érezte,hogy én is vonzódtam hozzá....aztán az este folyamán többször is próbálta,de én mondtam neki,hogy lényegében még nem is ismerem....Volt okom rá,hogy nem akartam,mivel az exéről beszélt ezzel párhuzamosan,ami elég gáz.

Aztán most így 1 hónap után is néha néha szokott írni.... sajnos már teljesen más a viszonyunk,nem beszélünk annyit, de úgy gondolom,hogy helyesen tettem,hogy nem csókoltam meg,még ha kívántam is,mert nálam ez elvi kérdés..nem csókolok meg csak úgy mindenkit,mert vonzó,és nem ilyen körülmények mellett.

Ha igazán szeretett volna engem megismerni,akkor pont hogy keresne is azóta rendszeresen ,invitálna találkozóra ,de ezek szerint nem.


Úgyhogy bárhogy is döntesz ,az a te döntésed, és jogod van így is úgy is dönteni.

2017. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

A privát levél írójának itt üzenem (invitáció a tárgya)

hogy köszi,de nem kértem ki a véleményed a dologgal kapcsolatban. Tehát nem érdekel,de elfogadom.

Továbbá a leírtak nem azt jelentik,hogy én bármiféle erőlködést várnék el az említett sráctól. Épp ez az,bemutatkozott nálam az exes sztorijaival,illetve azzal,hogy még csak fel sem ismerte,hogy ez hiba volt,ha bármit is akart volna tőlem.

Tehát ilyen módon a leveled nem érdekes számomra.

szép estét.

2017. dec. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Első randin én sosem csókolózok... ez van, aki nem érti meg, így járt.


De miért kellett elnézését kérned? TE semmi rosszat nem tettél.

2017. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!