Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem keresett keresem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella673 kérdése:

Nem keresett keresem?

Figyelt kérdés

Találkoztunk tegnap egy férival. Vannak közös ismerőseink. Nem igazán figyelt rám a beszélgetés közben, de a végén adtam neki egy puszit. Arról beszélt, hogy a közös ismeretségeink miatt nem lehet közöttünk semmi. Azóta nem keresett. Azt mondta, hogy másképp (gondolom nem szex) lehet köztünk bármi.

Van ilyen, hogy egy férfi ennyire képes önuralmat gyakorolni? (egy ismertség miatt..)

Első randira nem mentem el közel 2ora hosszát várt rám irjak neki?!



2017. dec. 16. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen vágom, tegnap volt az első randi? Vagy tegnap találkoztatok és azóta lett volna egy első randi amire nem mentél el?


Ha egy megbeszélt találkozóra nem mész el az a minimum, hogy odaszólsz. Mivel ezt nem tetted meg akkor marad a bocsánatkérés, amit nem kell cifrázni, elnézést kérsz, valami közbejött, oszt csókolom.

Ha nem akar veled kapcsolatot akkor minek pedálozol? Lehet csak kamu indok az ismeretséges duma és amúgy se vagy szimpi neki, de ha nem is az, nem vagytok drámakirálynők, szóval ha mondott valamit az vagy legyen úgy vagy ő jöjjön és mondja meg, hogy meggondolta magát.

2017. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem. Nem akar tőleg semmit, nem keresett.

Mikor volt a randi?

És mit akarsz tőle, mikor nem kellesz nek?

2017. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne pedálozz utána annyira. Mi az a közös ismeretség? Lehet csak nem akart megbántani,mert nem vagy tul szimpi,vagy esetleg tini vagy hozzá.

Esetleg taktikázik,mert tudja,hogy így mégjobban kapálózol majd utána és ágyba vihet.

Szerintem ne keresd.

2017. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi okod nincs keresni őt.Ha akar valamit,majd jelentkezik.
2017. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első körben próbáld meg értelmesen megfogalmazni és leírni, hogy mi a helyzet, mert senki sem érti.
2017. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!