Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha mindenkiben csak őt keresem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenkiben csak őt keresem, mikor lépek tul rajta? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Fél éve már ,hogy vége a köztünk lévő dolognak... Nem is voltunk igazán egy pár, 5 hónapig tartott a huza vona..mert én beleszerettem,de ő csak szexet akart. Ezt egy idő után már nem bírtam és elengedtem....még szokott hiányozni,de úgy hoszem erősebb vagyok.



Ő egy nálam 10 évvel idősebb férfi,èn 21 vagyok. Eddig sem voltak az eseteim a 20 körüli srácok,de így most még inkább azt érzem ,hogy 25 alatt semmiképp nem ismerkednék.

ha szórakozni megyek,van több srác is ,aki szeretne megismerni....de engem sajnos nem érdekelnek. Egyszerűen nem hoznak lázba .


Mit tegyek,hogy végre túllegyek a múlton ?


2017. dec. 11. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
De furcsa vagy...pont hogy csak kihasznált az idősebb férfi, és ezek után mondod, hogy meg inkább azt érzed, hogy 25 alatt semmiképp nem ismerkednél? Akkor megérdemled a sorsod.
2017. dec. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nembirtad még lezárni,mert nemfogadttad el,h neki csak arra kellettél.Főleg ,h megszeretted!Most biztosan olyan érzések vannak benned,h nem vagy elég jó stb..Nem erről van szó!Csak ő nemakar szoros kapcsit,nem veled van a gond!Kis idő s ha megismersz valakit,s ha nem is felejted el őt,de rájössz h szerethető vagy s kellessz másnak aki értékelni fog s szeret téged!Tanuló pénznek jó volt!
2017. dec. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo: tudom,hogy furcsa vagyok. Attol,h o egy ferfi volt ,meg nem jelenti nalam azt h miatta az idosebb ferfiakat kizarom,mert mind ugyanigy fog velem viselkedni. Ez lenne az altalanositas. Egyszeruen csak az erosodott bennem,hogy nekem komoly gondolkodasu ferfi tudna a parom lenni. Es eddigi ismerkedeseim alapjan a 21 koruli sracok nem ilyenek..egyaltalan nem vonzoak szamomra, persze kivetel biztos letezik ,de ezt latom



Masodik valaszolo: koszonom a szavaid ! Igazabol olyan furcsa nekem es nagyon fajo erzes ,hogy meg mindig nem vagyok tul rajta..hiszen ennyi ido eltelt mar. Az erzes,hogy nem vagyok neki eleg jo,az talan meg sokaig bennem lesz. El fogom fogadni,ebben biztos vagyok. Mindig az a mondat a legfajobb ,de valahol a legmegnyugtatobb,hogy o maga mondta nekem ,hogy nem tudok neki segiteni abban ,hogy boldog legyen. Fajo... es megnyigtato azert,mert ezt ha o igy latja,akkor nincs ketelyem es elfogadom,ennyi a dolgom vele.

Mar csak kitartast kell szereznem ...

2017. dec. 11. 01:23
 4/9 A kérdező kommentje:

Meg valami. Az fogalmazodott meg bennem,hogy nem attol tartok,hogy engem nem fog szeretni senki..hanem hogy en hogyan fogok tudni mast szeretni rajta kivul.



Ilyet soha nem ereztem meg.

2017. dec. 11. 01:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Komoly gondolkodású pasiról írsz, miközben csak lyuknak használ. Pasztmek, megérdemled, hogy csak egy ágyas legyél.
2017. dec. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aha. Ezzel elmondtad hogy neked sem a fejedben van az agyad....
2017. dec. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyideig elfog tartani mire elfelejted persze sebet okozott neked igy meg még nehezebb lessz de indulj ki abbol hogy te ő nàla jobbat érdemelsz azért nem lehet a tied .
2017. dec. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, minél több szabadidod van, annál többet fogsz butasagokon agyalni. Házibuli baratnokkel, közös sport, egy mozi, avagy bármi ami foglalkoztat. Társaságban könnyebb túl lenni rajta, ha pedig majd készen állsz fogadod egy férfi közeledését.
2017. dec. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. dec. 11. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!