Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 100adjara jatszuk ugyan azt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100adjara jatszuk ugyan azt. Valakinek hasonlo elmeny? Tanacstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Minden kb 3eve kezdodott.. Volt egy fou akivel talalkozgattam, mivel kozel lakunk egymashoz, bulibol haza menet, vagy ha osszefutottunk teljesen veletlen hazakisert volt egy csok beszelgettunk orakon at a haz elott, es ennyi. Ahogy hazaert persze egybol irt, hogy milyen jo volt velem, meg stb.. Ez tetszett..de sosem lett komolyabb.. Ezt 2x eljatszottunk legeloszor.. Utana lett egy kapcsolata nekem is es neki is.. Utana mindkettonknek veget ert a kapcsolata.. Kezdodott elorol, hazakisert beszelgettunk csok, utana ujra osszejott a baratnojevel mar ugye nem eloszor en meg ott maradtam tudatlanul.. Kesobb szakitottak es ujra belementem a mondhatni "jatszmaba" talalkoztunk egyre tobbet, setaltunk, egyutt mentunk el iszogatni, hazibulikba, felmenten hozza iszogattunk beszelgettunk csokoloztunk de semmi tobb.. Ez ment 4honapon keresztul.. Aztan kb 1 hetig nem beszeltunk Es most ujra oszejott a volt baratnojevel.. Ezt mar egyszeruen nem ertem.. Akkor minek kellettem en ? Egy potlek voltam ? De megis miert ha dzex nem volt kozottunk.. Valakinek volt mar hasonlo tapasztalata? Az kerem irja le, vagy ha van esetleg valami tanacsotok.. Csak rosszul erint, hogy nem ertem az okat ennek az egesz helyzetnek...persze beszelni nem fogok vele ezek utan, vagy kerdore vonni mert igazabol nincs miert.. Elore is koszonom
2015. nov. 15. 22:29
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem voltam hasonló helyzetben, mert ha valami nem jön össze másodszorra se, vagy ha valaki folyamatosan úgy bánik velem, hogy nem bírja eldönteni, mit akar, akkor hagyom a p-csába. Neked is ez kéne. Most jó, hogy 3 évet erre pazaroltál?
2015. nov. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fish1 ***** válasza:

A helyedben már rég megkérdeztem volna, hogy ez most mi részéről és mik a szándékai.

El tudok képzelni egy olyat, hogy a barátnőjével nem tud olyan dolgokról beszélgetni, mint veled, így ezt a dolgot nálad éli ki.

2015. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is rákérdeznék, hogy akkor döntse már el, hogy mit akar! DE, tessék kérdőre vonni, mert ez téged zavar! nem lehet így játszadozni. vagy párkapcsolat, vagy semmi! 27/f. szerintem.. :)
2015. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!!!
2015. nov. 16. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Én viszonylag hasonló helyzetben vagyok, csak épp az inverzében a tiednek, már 5.-éve! :(

Van egy lány, akivel 5 évvel ez előtt megismerkedtem, beszélgettünk, találkozgattunk. Mikor már keztem úgy érezni, hogy több van közöttünk barátságnál, összejött egy sráccal. Majd mikor szakítottak (kb fél év múlva) egy este megjelent nálam sírva, beengedtem, egész éjszaka nem aludtunk, csak mondta és mondta, majd pedig próbáltam vigasztalni. eltelt egy pár hónap, újra egyre többet találkozgattunk, bulizni eljártunk, meg minden, aztán egyik este mikor hazavittem, még a ház előtt egy órát beszélgettünk a semmiről, majd megcsókoltuk egymást. Másnap én nem hoztam szóba a dolgot, és azóta sem beszéltünk róla. Eltelt 4-5 hét, elutaztam sielni, de a sielésből már úgy jöttem haza, hogy összejöttem egy csajjal. De a másik lánnyal ugyan úgy beszélgettünk köben. Mikor szakítottam, Ő jött, tartotta bennem a lelket, és akkor megint elcsattant egy csók köztünk, ennek lassan már egy éve. Hétfőn volt a szülinapja, vasránap este náluk buliztunk, én elmondtam neki, hogy senki más nem érdekel, és én vele akarok lenni, mert Őt szeretem, erre megölelt, adott egy puszit és a fülembe súgta, hogy ő is szeret, majd 5 perc múlva lesmárolta azt a srácot aki majdhogynem fogadott testvére, lényegében együtt nőttek fel...

szóval nem igazán vágom én sem, hogy most akkor mi is a helyzet... :/

(bocsi hogy regényt írtam, és ha kicsit off a dolog akkor azért is, csak annyira hasonló volt a sztorid az enyémhez, hogy muszály voltam leírni)

2015. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!