Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Elso randi utani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elso randi utani taktikazasnak ugyan mi ertelme van?

Figyelt kérdés
Ertem ezalatt h eltunnek paran par napra, mikor jol sikerult a talalkozo
2015. jún. 16. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Kb 2-300 első randim volt,de én sose csináltam ilyet. De talán a tizedénél volt folytatás.Embere válogatja szerintem.
2015. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eső randi után ha a fazon 24 órán belül nem jelentkezik személyesen/telefonon akkor azt már ejtheted. Ha szórakozik veled,mert azt hiszi, hogy hülyére tud venni, akkor eljátszogathatsz vele, és utána dobd ki, mert csak kihasználásra megy.
2015. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es olyankor mi a helyzet ha csak egy regi ismerossel talalkoztam, de tokre randi szagu volt,..
2015. jún. 16. 22:35
 4/7 anonim ***** válasza:
3 Ha régi ismerősről van szó, ott helyben azonnal kiderül, hogy randi vagy sem, még akkor is ha a fazon trükközött.Már az első alkalommal.
2015. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a fazon nem akar tőled semmit, max. szexualizálni téged, de semmi komolyat.
2015. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Ezt mibol szurted le??
2015. jún. 16. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok régimódi, de az ilyen "taktikázós" pasik nekem nem tűnnek komolynak. Alap, hogy egy találkozás után aznap este vagy másnap legalább sms-t váltsunk, ha egy napon belül nem jön egy "jó volt látni téged" típusú üzenet, akkor megállapítom, hogy ennyi volt részéről a lelkesedés. Ha napok múlva jelentkezik, akkor ráfogom, hogy unatkozik, úgyhogy rám fanyalodott.. Tényleg vannak olyan nők, akik tűkön ülve várnak, hogy napok múlva szóra méltassa őket a randipartnerük? Ez olyan furcsa.. Persze mindenkinek van magánélete, nem kell folyton egymáson lógni, no de bizonytalanságban hagyni a másikat? Legalább a szándékot jelezze a férfi, hogy szeretné, ha lenne folytatás..
2015. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!