Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vittétek már barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vittétek már barátnőtöket ugyan azokra helyekre, mint ahova az előzőt?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, hogy ha az új barátnővel ugyanazokon a helyeken van randi, mint ahol a régivel volt? Veletek volt már ilyen, hogy ugyan oda vittétek az új barátnőtöket?

18/f



2013. jún. 4. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Néha.

Ha szép hely akkor miért ne?Csak nem kell elmondani neki..

2013. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vittem volna, ha lett volna.
2013. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te minden csaj után költözöl? Az ilyenek normál életben nem elkerülhetőek.


Ez kicsit olyan, mint ha az ágyat lecserélnéd, mert dugtál már mással is rajta...

2013. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én úgy értem hogy mondjuk, tudok egy adott jó romantikus helyet, ahol az előző lánnyal voltam akit nagyon szerettem, de ugyan oda vinném azt akivel most járok. Csak elgondolkodtam ezen..
2013. jún. 4. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:

igazából nem vinném, de saját magam miatt nem...

még én érezném magam unalmasnak

egyébként csak olyan helyekre szeretek csajokat vinni, ami nem valami népszerű, ez azért van, mert utálom a felvágós helyeket, persze 1-2 puccos étterem belefér, de nem a kapcsolat elején, nem azért akarom megszerezni a csajt, hogy felvágjak vele

lehet persze bennem van a hiba?!

2013. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy idő után elkerülhetetlen. 10 éves kapcsolat után nem sok olyan hely marad a városban, ahol nem voltam az exemmel. De érdemes úgy helyek után kutatni, mert sem hangzik túl jól, ha kiderül, hogy már mindegyik helyhez köt emlék.
2013. jún. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!