Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Augusztus végén leszólított az utcán egy fiú. Szimpatikusak voltunk egymásnak. Aztán facebookon folytattuk. Viszont külföldön dolgozik és 2 havonta jár haza mint utólag kiderült. Én már nagyon unom a netes beszélgetést, néha kedvem sincs már visszaírni, ő viszont egyre lelkesebb mert néhány hét múlva jön haza egy hétre és látni akar.

Van aki azt tanácsolja hogy találkozzak vele egyszer, abba nem halok bele, van aki meg azt hoy hagyjam, mert ebből sosem lesz normális kapcsolat.

Én már nem tudom mi legyen... Szerintetek? Kérlek segítsetek!

22L


2016. okt. 15. 23:19
 1/4 A kérdező kommentje:

*Kérem, segítsetek!


(Bocsánat, javítgat a telefonom)

2016. okt. 15. 23:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Én hagymám
2016. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*hagynám bocsi
2016. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:
Szerintem nem mások véleménye a mérvadó, hanem a sajátod. Abba gondolj bele, ha összejönnétek, akkor tudnál-e úgy kapcsolatban lenni, ha csak 2 havonta látod?
2016. okt. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!