Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, aki 3 éve az osztálytársam. (17 éves vagyok)Eddig elég jó haveri viszonyba voltunk, de aztán idővel én elkezdtem többet is érezni iránta, ami egyre csak erősödik. Szerintem külsőleg tetszem neki(99% :)), sokat szoktunk beszélgetni is, eléggé megismerhetett már, órákon is sokat szokott nézni...és többször is mondott olyanokat hogy zavarba hozott(pozitív értelemben).:) A gond az, hogy 11 hónapja van barátja, és naponta emlegeti, többször is, sokat beszél róla..állítólag szerelmes belé. Nagyon úgy viselkedik, hogy nem tudok kiigazodni rajta.

Maga a lány egy főnyeremény, nála keresve sem találhatnék jobbat, eléggé megismertem 3 év alatt.

Örülnék neki ha tudna valaki segíteni, hosszú ideje csak "szívok" ilyen téren, kezd nagyon elegem lenni már, elfelejteni meg elég nehéz lenne, hiszen nap mint nap látom..


2009. febr. 26. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Csak húz ez a csaj is. Felejts el. Menj el egy buliba aztán szedj fel egy olyat, aki nem csak nézeget, meg zavarba hoz...


25/f

2009. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem húz, nem csinálna ilyet, ismerem.

A mondatod másik felét meg inkább hagyjuk.

2009. febr. 26. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán hívd el szórakozni és ne foglalkozz azzal,hogy barátja van.Lehet,hogy csak védekezés.Ne támadd le,csak óvatosan,lassan.
2009. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne félj neki bevallani az érzéseidet! Ha tényleg barátok vagytok, akkor szerintem megértő lesz veled, és ha valóban kölcsönös ez a dolog, akkor lépni fog. Ha pedig nem, azt is el fogja neked mondani. Tudom, hogy nagyon nehéz helyzet, de az neked is jobb, ha nem őrlődsz magadban...
2009. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azt hiszem tényleg beszélned kéne vele.Hisz ha így megy tovább lehet nem derül ki és te csak szenvedsz. m
2009. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lehet tényleg be fogom vallani, csak ha negatív visszajelzést kapok, nem is tudom hogy nézzek a szemébe utána..

2009. febr. 26. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi számít negatívnak? Ha a barátod, és tényleg jóba vagytok, akkor sem fog kínos helyzetbe hozni. Legfeljebb azt mondja, hogy inkább maradjatok barátok. De legalább tudja. Nagy baj nem érhet! :)
2009. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélj vele. Mondd el neki, hogy te egy kicsit többet érzel iránta, mint barátság, mi a véleménye, érzése ezzel kapcsolatban. Tudnia kell, hogy mi a helyzet! Ha pedig tényleg olyan normális lány, ahogy írod, akkor legalább tisztában lesz azzal, hogy hogyan álljon hozzád! Vagyis vagy fogja vissza magát és ne legyen félreérthető, ne bántsa meg az érzéseid a visszautasítással, vagy pedig nyitott lesz veled egy kapcsolatra!

Csak arra azért vigyázz, ne hagyd, hogy ezt a rajongást kihasználva hülyét csináljon belőled vagy a barátja mellett tartson meg téged bármilyen minőségben...

2009. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A negatív visszajelzés alatt azt értem hogy nem szeretne tőlem semmit. Utána viszont nehezen tudom elképzelni a barátságot...

Lehet várnom kéne, bár 11 hónap együttlét az hosszú idő..ki tudja mikor lesz az egésznek vége, túl hosszú ideig meg nem kéne rágnom magam rajta. :/

2009. febr. 26. 20:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem torodj bele,es inkabb maradjatok baratok,es probalkozz mas lanynal igy legalabb meglatd hogy hogy fogadja a hirt.En ezt tennem.Tapasztalat.
2009. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!