Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha első randin kétszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha első randin kétszer is elutasítottam a csókot?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, nem volt még barátom, nem is csókolóztam még.

Ma találkoztam egy, fiúval, és kétszer is kezdeményezte a csókot, de én nem tudtam vissza csókolni. Nem éreztem vonzalmat. Mennyire normális ez az első találkozáson? Elnézést kértem ezért tőle, de nem tudom mit gondol most rólam.


2017. dec. 16. 17:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem a vonzalom hiánya lehetett a gond, hanem féltél, nehogy elbénázd a dolgot - mivel még nem csináltad. Ilyenkor nagy nyomás van az emberen, úgyhogy ez normális, viszont valamikor túl kéne esned rajta.
2017. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz. Akár a srácot is visszautasíthatod. Az sem gáz.
2017. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
Inkább az a gáz hogy másodjára is erőltette, pláne első randin. Te semmi rosszat nem csináltál.
2017. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Csatlakozom az utolsóhoz! Egy próbálkozás oké, nade ugyanazon a randin másodjára?
2017. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj, nekem már volt barátom, nem vagyok szűz se, mégse csókolóznék az első randin. Ahogy írják, az a gáz, hogy első elutasítás után később megint bepróbálkozott... Ne érezd rosszul magad miatta, semmi se kötelező, nem kell megengedned olyasmit, amit nem akarsz, csak azért, mert a másik próbálkozik!
2017. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%

Nem gáz.

Az a gáz, hogy első randin erőltette, kérszer is.


Akármit is gondol rólad, nem vagy köteles első randin smárolni. Ne te érezd magad kellemetlenül.

2017. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenért ne kérj elnézést.:D se most, se később
2017. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%

Az a gáz,hogy:

- valaki első randin, kb 1-2 órás ismeretséggel, gyakorlatilag egy idegent akar megcsókolni

- ennél már scak az gázabb,hogy valaki elsőre nem veszi az adást és mégegyszer elbaxsza..

2017. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
47%

1. közölted vele, hogy még soha nem csókolóztál és nem volt még barátod?

2. minek találkozol olyannal, aki iránt nem érzel vonzalmat?

3. mióta ismered a srácot?

4. mennyi idő telt el a két csókpróbálkozás között?

Talán bízott abban, hogy hiába, hogy az elsőnél elutasítottad, hisz biztos izgultál, meg féltél, de talán a 2.nál már veszed a bátorságot, és ha ő szimpatikus számodra, akkor hagyod, hogy megcsókoljon.

5. egyéne válogatja, meg ismertség, hogy lesz-e csók az első randin vagy sem.

6. írj neki, hogy szeretnél erről beszélgetni. mennyire komoly a kapcsolatotok? mennyire volt megértő?

de az is lehet, hogy úgy érzi, hogy mivel kétszer elutasítottad, ezért nem is akarsz tőle semmit.

szóval jó lenne minél előbb tisztázni a dolgokat.

2017. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

kb 5 perc telt el a két próbálkozás között, egymás mellett ültünk, simogatta a hajamat, átölelt odafordította a fejemet és úgy próbált megcsókolni. Először vissza is akartam csókolni, de leblokkoltam, és elfordítottam a fejem. Kérdezte mi a baj, de én nem tudtam megmagyarázni, csak annyit mondtam, nem tudom mi van velem. Augusztus óta beszélünk, de csak neten, ez volt az első személyes találkozás. Úgy váltunk el, hogy legközelebb jobb lesz. Arcra puszit kapott, mert hazahozott. Aztán ő is arcra puszit adott nekem.

A kérdésem lényege az lett volna, hogy velem van-e a baj, hogy így elsőre semmi különöset nem éreztem, sem vágyat a csókra, sem semmi másat. Vajon van ennek jövője, vagy ha most nem volt még a szikra, nem is lesz?

2017. dec. 16. 18:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!