Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lassan egy éve beszélgetek egy férfival a neten. Most fogunk találkozni személyesen. Én néha kellemetlenül érzem magam, ha mindent a férfi fizet. Első alkalommal illik mondani, hogy mondjuk a következő italát, ételét én fizetem? Vagy ezzel megbántanám? Inkább ne tegyem?

2017. dec. 14. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem jól esne.
2017. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1

Számomra ezzel azt sugallnád, hogy neked is ugyanolyan fontos a randi, mint nekem. Az önzetlenségben lehet szerintem a legjobban mérni az emberi szándékot. A szándék pedig fontosabb, mint maga a cselekedet.

2017. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem attól függ hány évesek vagytok. Ha tinédzserek vagytok és a srác nem dolgozik, nincs keresete akkor simán mondhatod, hogy fizetsz, és talán nem lesz visszás, persze nem kéne erőltetni sem, ha fizetni akar, hagyd.


Ha felnőttek vagytok, mind2-n kerestek, akkor is szitu függő. Én személy szerint jól keresek, tehát szó se lehetne róla, hogy fizess, de el tudok képzelni olyan szitut, hogy a lány vagy többet keres (sejthetően), vagy a pasival egyformán keresnek és felajánlja, hogy ő fizet. De itt is fontos, hogy ha a pasi akar fizetni, akkor hagyd. Szerintem.


Aztán majd máshogy meghálálod neki :)

2017. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

How i met your mother. --> volt benne egy jó rész erről.

A nő megnézi a számlát, mire a pasi kikapja a kezéből, hogy na már csak azt nem. Ebből el lehet beszélgetni, hogy mi merre hány méter, ki fizeti a kövit, stb.

Ha nem kapja ki a kezedből akkor meg legalább fizethetted. (Ekkor meg ez lesz a baj, és erről fogsz kiírni kérdést.) :D

2017. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam ha randira hívok egy lányt, én állok mindent. Illetve így indulok (nem fog pár 100 vagy 1000 ft nyomorba dönteni, ennyit megér egy randi). Ha felhozza hogy fizessük felesbe, jól esik, azután meglátom hogy mit döntök.


30f

2017. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk alap, hogy akit elhívok, annak én állom a chjét, legyen első randis "lány", vagy ismerős. :)


33 ffi

2017. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Jól kereső úriemberről van szó, de valahogy kellemetlen számomra ha mindent a férfi fizet. Eldöntöttem, ahogy a szituáció adja. :)

Az erkölcstelen privát üzenetekre pedig nem voltam kíváncsi, némelyik ember nem százas.

2017. dec. 14. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!