Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolat elején nem kevés ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat elején nem kevés ez a találkozás?

Figyelt kérdés

Eddig két randink volt, igaz mindkettő elég hosszú, fél meg egész napokat töltöttünk együtt, egyáltalán nem unjuk egymást, totál ismeretlenek voltunk, nem baráti társaságból kerültünk ki. Viszont, mondta is előre hogy most zűrös az élete, keveset tudunk találkozni, pedig közel vagyunk egymáshoz. A harmadik randi most csüt. lett volna, de végül az is elmaradt, teljesen érthető okokból, viszont azóta minden nap beszélünk, és meséli hogy most is volt a haverokkal, meg most is, és nekem ez kicsit rosszul esik. Ezen a héten is egész héten nem tudunk az ő munkája miatt találkozni, majd csak talán jövőhéten...minden nap beszélünk, ő is keres nem csak én őt, nem érzem rajta hogy nem akarná ezt az egészet, még is kicsit kevésnek érzem a lelkesedését? Eddig minden randit ő hozott fel.

Én 24/N ő 26.



2017. dec. 5. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 1-2 órája hétvégén?
2017. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Műszakban dolgozik 12 órában, a szabadnapjai meg már be vannak táblázva. Igazából megértem...csak még is...=D
2017. dec. 5. 20:45
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg az eddigi randik alapján viszont ő jobb szereti az ilyen hosszabb programos randikat...csak ilyenek meg szerintem ilyen intenzitással nagyon ritkán fognak összejönni
2017. dec. 5. 20:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallod,azt el nem hiszem,hogy ha valaki oda van érted,nincs rád egy szabad órája!Oké,melózik meg haverok meg apám f...sza,de mindenkinek arra van ideje,amire szakít.Nálunk ez érdekes módon nem probléma.
2017. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a haverjaival tud találkozgatni, akkor veled is tudna. Nem akarja eléggé ezt a kapcsolatosdit, én is így szoktam viselkedni ilyen esetben.
2017. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel :)
2017. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne nevezzünk már kapcsolatnak valamit, ami nem az. Ti még csak randizgattok, ez pont arról szól, hogy nem kell sülve-főve együtt lenni. Ismerkedtek, találkozgattok. De nem vagytok egy pár. Normális ember nem fogja a barátait elhanyagolni egy kezdődő valami miatt, amiből az sem biztos, hogy bármi komolyabb lesz.
2017. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van átmeneti 1-2 hetem, mikor egyszerűen nem megy. Nem azért, mert nem tudnék beszuszakolni még 2-3 óra találkozót valahova, hanem mert nem tudnék fejben ottlenni, és nem esne jól a program, mert közben kattognék a feladataimon.


Viszont pont nemrég volt egy olyan eset, hogy a sráccal kéthetente találkoztunk, de már rendszeresen, mert ekkor nem ér rá, akkor tanul, így meg úgy... És írni sem ír, csak néha dob egy mizut, na erre várni nekem sem éri meg. Azért ilyen nincs, akkor ne keressen barátnőt, ha ennyire nem megy a dolog. Viszont eleinte heti 1-2 találkozóval és valami nullánál több online kapcsolattartással én is tökjól megvagyok. De nekem a talán ekkor érek rá, meg a jaj most ezért nem, meg azért nem nem egy járható út. És ahogy te is írtad, nálam is ez volt, hogy a srác ment kocsmatúrára, meg ilyenre, amivel nincs bajom, tartsa az ember a kapcsolatot a haverjaival, de azért úgy más a helyzet, hogy éjszakázni meg bebszni van ideje, rám nincs.

2017. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kamus a csávó.
2017. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem akar Téged eléggé sajnos.
máj. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!