Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen, hogyan zajlik le, egy kellemes randi?

Figyelt kérdés
Nektek milyen egy kellemes randi? Olyan amin olyan jól éreztétek magatokat, hogy után már alig várjátok a másodikat.

2017. nov. 20. 11:02
 1/4 anonim válasza:
74%
Ha úgy érzem megértjük egymást a másikkal. Ennyi, nem kell több.
2017. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahol repül az idő, és folyamatosan van téma, lehet miről beszélni.


Ahol úgy köszönök el a másiktól, hogy "Jól éreztem magam a társaságodban, köszönöm ezt a délelőttöt/délutánt/estét/éjszakát (bármilyen napszak)".

2017. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Ha egy húron pendülünk.
2017. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a randipartneremnek azt mondtam, hogy nincs tévém, és azt felelte, hogy neki sincs, akkor éreztem, hogy kell nekem ebből következő randi is. Azóta együtt nincs tévénk.
2017. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!