Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Győrben van valamilyen kelleme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győrben van valamilyen kellemes benti hely, ahol kényelmesen tölthetnénk néhány meghitt órát egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Ilyen mekis közönséges helyek kilőve, ahol csak legjobb esetben mellém ül és rám dől. Olyan kéne ahol valamilyen módon feküdni, heverni is lehet. (Vidéki vagyok)

2017. szept. 28. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
valami apartman
2017. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Győrben a pályaudvaron nyíltak különböző boltok (Leo pékség) stb. Asszem vannak ott padok is, le lehet ülni kint. Nem Győri vagyok, de Minden pénteken utazok székesfehérvárról Győrbe, és oda szoktam ülni.


21L voltam

2017. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, és kajálni is*..
2017. szept. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek akarsz te eltehénkedni?
2017. szept. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van győr mellett a metronál egy motel
2017. szept. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre barmelyik hely jo, de normalisabb kornyeken szolni fognak erte ha ott copatod a csajt.
2017. szept. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Heverni :D

Mit szeretnél? Ha szexelni, akkor vegyetek ki egy szobát. Ha csak heverészni, akkor az mindenhol közönséges, olyat beülős helyeken nem szoktak.

2017. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!