Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha be volt rám indulva, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha be volt rám indulva, de elutasítottam, az első szexet még kívánni fogja annyira?

Figyelt kérdés

szóval ez a hév, vagy izgalom, amit először érez az ember szexuálisan valaki iránt, amikor mérhetetlenül akarja a másikat, elutasítás után, később, idővel vissza tud még jönni?

(nem akartam vele lefeküdni a 2. randin, viszont akkora feszültség, meg vonzalom volt köztünk, ami majdhogynem vissza tarthatatlan.

azóta beszélgetünk, majdhogynem járunk, tiszteletben tart, egy puszit sem mer adni, nehogy megint lerohanjon véletlen:) próbálja magát tűrtőztetni, meg tényleg, mindent megtesz.

szóval így 1 hónap távlatában, ha rá mondanám az áment, akkor már nem lenne az a fergeteges, állatias valami ugye? hanem amolyan lightos kis szeretkezős, szerelmes, csöpögős egyveleg. nem?


2012. okt. 24. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már felizgattad illet volna széttenni a lábad! Nem tudod milyen érzés ha egy begerjedt férfit elutasítanak...
2012. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

annyira nem volt aktuális.

2. randi...

közterület kellős közepe...

nem akarok r*bancnak lejönni...


mellesleg nekem sem volt könnyű.

annyira működik köztünk a kémia, hogy amikor egy gyors puszit adok a szájára, neki már áll, én meg már nedves vagyok, szóval csak elválásnál adok én is puszit, amikor már gyorsan lépek is

2012. okt. 24. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy fergeteges lesz mivel nagyon kívánjátok egymást, emiatt hogy elutasítottad lehet csak jobban akar.
2012. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szóval nem olyan a hév, hogy idővel múlik?


bocsi, hogy filmekkel jövök, de láttam egyszer egy jelentben, hogy olyan hirtelen, vadul kezdik el egymást vetkőztetni, a csajt felkeni a pasi a falra :) a csaj tiszta vad, szóval ha vártak volna egy napot, nem történne másképp?

2012. okt. 24. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Jahj nincsen ezzel semmi gond. Nagyon jól csináltad a dolgot :) De, hidd el, hogy most is olyan lesz mint azon a bizonyos 2. randin. Az első válaszolóval meg ne foglalkozzál, pontosan azért amit leírtál, egy csóktól is megesik az ilyen, sőt... még jó hogy nem fekszel már le mindenkivel, mert szegény ne legyen vissza utasítva :)
2012. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is, hogy milyen vérmérsékletűek vagytok, de attól, hogy most vártatok még x időt, legalább olyan nagyon fog kívánni, ha nem jobban.
2012. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

sokszor néha az megijeszt, hogy baby-nek hív..

nem akarom hogy csak a szex legyen köztünk, de ha más is van, meg akkor félek, hogy eltörpül a szex mellette.

2012. okt. 24. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!