Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki így randira hívni valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki így randira hívni valakit?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egy drogériában dolgozik. Hetente járok oda, még nem nagyon beszéltünk, és nem is tudom, h miként szólítsam meg. Mondjuk egyszer már kértem tőle segítséget, mert nem találtam valamit. Ő szinte mindig a pénztárban van.

Árulnak képeslapokat is, és arra gondoltam, h az egyikre még bent a boltban írnék valamit. Valami egyszerűt.kb "h szimpatikusnak találom, és h örülnék ha eljönne velem valahova, vagy megadhatná a számát/ nevét... " még nem tudom pontosan. Vagy észrevenné már azonnal, vagy pedig mondanam, miután kifizettem, h ezt neked vettem. Otthagynám neki, hisz pár nap múlva úgyis mennék megint.

A részleteket még nem gondoltam át. :)

Szerintetek milyen ötlet! Lányok, ti örülnétek ennek? Persze tudom, h attól is függ, h szingli-e, illetve h ki adja ezt a "levelet", de általánosságban butaság és ciki, vagy aranyos és romantikus/ ötletes?

Köszönöm előre is a válaszokat! A lány kb 20-24 év körüli lehet.


27F



2017. okt. 25. 23:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Van amúgy azóta valami fejlemény? :)
2017. okt. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nincs semmi. Nem jártam arra azóta. Úgy gondolom, h előbb ki kellene deríteni a nevét, néha hordanak kitűzőt. Megkeresni, h van-e barátja. Aztán lépni az ügyben. :)
2017. okt. 31. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!