Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki így randira hívni valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki így randira hívni valakit?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egy drogériában dolgozik. Hetente járok oda, még nem nagyon beszéltünk, és nem is tudom, h miként szólítsam meg. Mondjuk egyszer már kértem tőle segítséget, mert nem találtam valamit. Ő szinte mindig a pénztárban van.

Árulnak képeslapokat is, és arra gondoltam, h az egyikre még bent a boltban írnék valamit. Valami egyszerűt.kb "h szimpatikusnak találom, és h örülnék ha eljönne velem valahova, vagy megadhatná a számát/ nevét... " még nem tudom pontosan. Vagy észrevenné már azonnal, vagy pedig mondanam, miután kifizettem, h ezt neked vettem. Otthagynám neki, hisz pár nap múlva úgyis mennék megint.

A részleteket még nem gondoltam át. :)

Szerintetek milyen ötlet! Lányok, ti örülnétek ennek? Persze tudom, h attól is függ, h szingli-e, illetve h ki adja ezt a "levelet", de általánosságban butaság és ciki, vagy aranyos és romantikus/ ötletes?

Köszönöm előre is a válaszokat! A lány kb 20-24 év körüli lehet.


27F



2017. okt. 25. 23:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Aranyos, romantikus, ötletes, egyedi. De csak akkor érdemes megpróbálnod, ha látod a lányon, hogy szimpatikus vagy neki, ami nem biztos. És igen, benne van a pakliban, hogy van párja, ez esetben elég kellemetlenül is elsülhet a dolog, mondjuk maximum nem mész oda többet.
2017. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon romantikus, nekem tetszene! 20/L
2017. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Előbb vedd meg a képeslapot és a következő alkalomkor add oda neki úgy hogy már írtál bele.

Semmi esetre se ott Írj bele! Az tilos!

2017. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%
Szint 100%, hogy van barátja így kapni fogsz gy álsajnákozó mosolyt és GTFO! Rosszabb esetben előkerül a barátja is a Börhe Béni aki öblös böfögésekkel int rendre, ahogy az nála csak lenni szokott.
2017. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Ez tényleg cuki. Én örülnek neki úgy is h van barátom ! 😄 (Bár vissza utasitanam!)
2017. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Még elfelejtettem leírni, h a nemeteket és a korotokat odaírhatnátok.


Hát igen, van a közelben másik bolt is. :)

Nem tudom eldönteni, hisz nyilván kedves velem, de ez a dolga. Ő jött oda, h miben segíthet, pedig nem voltam még elveszve annyira, h bambán keresgéljek. (Még kellett volna pár perc ehhez a színthez) :D Más még sosem jött oda, ebben a boltban, e hát ez sem mérvadó. :)

2017. okt. 25. 23:15
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Én inkább megkérdezném tőle hogy mikor szabadnapos legközelebb és hogy van e aznapra programja?


Ha azt mondja hogy nincs, akkor közölném vele, hogy már van! :)

2017. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
AZ első én vagyok, 27 N. A második 20L. A harmadikat férfinak saccolom, korát nem tudom. A negyedik férfi, 35 körüli nem gondolnám, az ötödik 20-22 körüli lány lehet, a hetedik 26 éves férfi. Remélem segítettem :D
2017. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8#

:D :D

A 3. 40 éves drogéria tulajdonos vagy ellenőr :D

6. 27 F csak h teljes legyen a lista

:D

2017. okt. 25. 23:25
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez nagyon szép, őszinte leszek nálam indult már ötletesség miatt jóval nagyobb előnnyel ismerkedésnél az "előnytelenebb" külsejű fiú, mint a helyesebb, de unalmasabb. Össze is jöttem a nem helyesebbel anno.


N

2017. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!