Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira mernétek hívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira mernétek hívni a helyemben a lányt?

Figyelt kérdés
Egy volt osztálytársnőmmel találkoztam újra egy baráti társaságban, egészen megváltozott, mióta nem láttam. Egyszerű lány volt nagyon, kicsit csúnyácska is, de kikupálódott és hihetetlenül bomba nő lett, ezentúl pedig elbűvölő a személyisége is, nagyon sokat beszélgettünk, nosztalgiáztunk. Ha olyan kis egyszerű lenne, mint annó, nem is lenne kérdés, de nem tudom... Nagyvilági nő lett belőle, egy nagy vállalat fejesének lett a titkárnője, csupa elit emberrel körülvéve, én pedig egyszerű fizikai munkás vagyok. Ugyan anyagi különbség ennek ellenére nem áll fenn köztünk - legalábbis nem az ő javára -, mert ugyan kétkezi munkás vagyok, de jól tejel a saját vállalatom, de nem tudom, mit tegyek... Szerintetek nem lenne kellemetlen? Én külsőre tényleg megmaradtam kisvárosi srácnak, ő viszont mint 1 díva. F26
2017. okt. 3. 17:07
 1/10 A kérdező kommentje:
* saját vállalkozásom
2017. okt. 3. 17:08
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Csupa elit ember mi. Gondolom már a nemlétező töke ki van velük, állandóan vigyorogni kell, meg udvariasan fogadni a legbunkóbb beszólásokat is, hisz titkárnő.

Most komolyan nem mersz elhívni egy titkárnőt, nem az a szakmák csúcsa, te. :)

2017. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálunk! Ön a héten a 100. huszonévesen sikeres vállalkozó, a nyereménye pedig egy csomag háztartási keksz, amelyet bármelyik hipermarketben átvehet #reeeetardalert
2017. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy titkárnőről van szó...nem ő a cég fejese.
2017. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a titkárnőség miatt, hanem attól tartok, nálam sokkal elegánsabb férfiak veszik körül, ezért kinevetne - magában - vagy hasonló...
2017. okt. 3. 17:19
 6/10 A kérdező kommentje:

# 3/5 Időpont ma 17:16


Nem fogok offolni, sem vitába keveredni, de azért megjegyezném, hogy látom, a lényeget találtad meg. Másrészt az osztrák határtól pár km-re lakom, kint és itthon egyaránt dolgozom maszekban szobafestőként 20 éves korom óta és ugyan nem egy Andy Vajna szinten élek, de a magyar átlagfizetést jóval meghaladja a bevételem. Szorgalom, kitartás, nem finnyáskodás és nem másokhoz való rosszindulatú hozzáállás - ez a titka ;) Rólad, hozzád ennyit.

2017. okt. 3. 17:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért nem hívod el :D Legrosszabb esetben nemet mond. Te veszítesz ezzel valamit? Nem, legalább ott lesz a tudat, hogy megpróbáltad.
2017. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem siman elhivhatod, maximum nemet mond. Nekem a csaladi hatterem elit es sok penzes ismerosunk van, ennek ellenere siman megtetszenek egyszeru, alkalmazott sracok is, elsore ugyis a kulso a lenyeg, aztan a tobbi ismerkedes kozben derul ki. Habar teny, hogy olyannal nem tudnek hosszu tavu kapcsolatot elkepzelni, aki nem akar tobbet elerni az eletben, mint ahol epp van. De te vallalkozo vagy, tehat rad ez nem feltetlenul igaz, gondolom.
2017. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van, meg fogom próbálni... Nem szoktam ettől félni, most valamiért mégis aggódom kicsit :)
2017. okt. 3. 18:01
 10/10 Diavolino44 ***** válasza:

A baj a fejedben van, attol, hogy o milyen korokben mozog nem jelenti azt, hogy ettol lenezne barkit is. De ha ugy allsz hozza, hogy keves lennel, akkor 100% a visszautasitas. Ha ugy allsz hozza, hogy van munkahelyed, vannak jovobeli terveid, s ettol te semmivel sem ersz kevesebbet, akkor van eselyed. A letobben itt rontjak el, azt GONDOLJAK, hogy egy ilyen szep lany miert allna velem szoba?

S ezzel boritekoljak, azt hogy a lany lepattintja. Ha megkerdezel itt a csajokat a top 3 ferfi tulajdonsagbol a magabiztossag/hatarozottsag az egyik. Ha alacsonyabbra tartod magad mint a lany eleve nem lehetsz sikeres, (kiveve a dominans noket aki pont a visszahuzodobb pasikat keresik de beloluk keves van)

2017. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!