Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki így randira hívni valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki így randira hívni valakit?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egy drogériában dolgozik. Hetente járok oda, még nem nagyon beszéltünk, és nem is tudom, h miként szólítsam meg. Mondjuk egyszer már kértem tőle segítséget, mert nem találtam valamit. Ő szinte mindig a pénztárban van.

Árulnak képeslapokat is, és arra gondoltam, h az egyikre még bent a boltban írnék valamit. Valami egyszerűt.kb "h szimpatikusnak találom, és h örülnék ha eljönne velem valahova, vagy megadhatná a számát/ nevét... " még nem tudom pontosan. Vagy észrevenné már azonnal, vagy pedig mondanam, miután kifizettem, h ezt neked vettem. Otthagynám neki, hisz pár nap múlva úgyis mennék megint.

A részleteket még nem gondoltam át. :)

Szerintetek milyen ötlet! Lányok, ti örülnétek ennek? Persze tudom, h attól is függ, h szingli-e, illetve h ki adja ezt a "levelet", de általánosságban butaság és ciki, vagy aranyos és romantikus/ ötletes?

Köszönöm előre is a válaszokat! A lány kb 20-24 év körüli lehet.


27F



2017. okt. 25. 23:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ja a harmadikkal kapcsolatban igazad lehet és bocs, hogy téged meg kihagytalak :D
2017. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ez nagyon édes! Szerintem ha rá is írod, úgy csináld hogy ne lássák, furcsa lenne ezt kimagyarázni.
2017. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Majd próbál lehúzni a sok vérpistike, hogy jaj biztos van barátja, hiába próbálkozol. De nehogy feladd!!!
2017. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Ypszilon1980 ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg, hogy mikor végez és akkor menj oda, beszélgess vele, mondd el neki, hogy szimpatikus neked. Egy pénztáros sokszor mindenkire mosolyog meg kedves, szóval ebből kiindulni nem lehet.

Képeslapot meg ott hogy adsz oda neki? Be van kamerázva, talán el sem fogadhat semmit senkitől eleve munkaidőben, ki tudja mit szólna ehhez a főnöke, stb....

Az ötlet jó ugyan, de nem igazán látom ebben a sikert, sok a buktatója.

Vagy nyitásnak még azt tudom elképzelni, hogy ott vásárolsz és közben úgy köszönsz, hogy a nevén szólítod, ha tudod és te is bemutatkozol, de mást nem mondasz neki, eljössz, majd máskor mikor visszamész látod a reakcióját és utána ha pozitívnak látod, akkor lehet továbbmenni, sokkal jobban szeretik a nők az ilyeneket, jobban felkelted az érdeklődését.

2017. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
2017. okt. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem ciki, szerintem nagyon aranyos ötlet :) nekem biztos tetszene.

22/N

2017. okt. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Figyelj próbàld meg .Legalàbb nem rágod majd a körmödet hogy jajj ez a csajnak van most pasija vagy nincs egyàltalàn szipatikus vagyok e neki vagy sem?Az is lehet hogy csak azt vàrja hogy te lépj ő már megtett egy lépést feléd .
2017. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez tök jó, ha nem lenne berátom és bejönnél, bejönne ;)


Végre nem gy "szia, cica van gazdád" proli beszólás :)


28n

2017. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

7-es: Én próbálkoztam egyszer úgy hogy megkérdeztem a csajtól hogy van-e barátja, és mikor azt mondta nincs, akkor mondtam hogy most már van. :D Nem jött be, meggyőzött róla hogy nincs neki. :D


Hogy a kérdésre is válaszoljak: ötletes, és bár kicsit sok a buktató (pl. minden szép csajnak van pasija) de egy próbát megér. Gáznak semmiképpen sem gáz. 22F

2017. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Ez annyira édes, csináld meg! Szerintem a pasik merjenek kezdeményezni, nekem most pont az a bajom, hogy megakadt az ismerkedés, kaptam névjegykártyát a pasitól, de nem nagyon tudom, mit vár, mit kezdjek vele. :) Ez nagyon romantikus, ötletes, klassz dolog, nincs veszítenivalód, max. nemet mond, mert foglalt, de "kinevetni", gúnyolódni nem fog emiatt, egy értelmes lány ilyet nem csinál. 27L
2017. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!