Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy pultos lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robertcook kérdése:

Szerintetek egy pultos lányt, hogy lehetne randira hívni? Biztos sokan hívják általában őket. Mégis mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 25. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyankor próbálkozz, amikor holtidő van, nincs tele a hely, hanem van ideje dumálni. Ha forgalmas hely, akkor pl kora reggel, rögtön nyitás után.
2017. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam pultban, szerintem próbáld meg munkán kívül elkapni. Sajnos annyi bunkóval találkozik a melóban a legtöbb pultos, meg olyan ideges műszak végére, hogy fel tudna robbanni. Ilyenkor még aki nagyon rendes ahhoz is nehezen vagyunk kedvesek. Nem biztos, hogy munka közben van "türelme" ismerkedni. Esetleg beszélgess kicsit vele, hogy merre szokott járni melón kívül, vagy csípd el még mielőtt kezdené a műszakját.
2017. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előbb dumálj vele! De tényleg. Kérdés, hogy milyen pultos, kocsma, kávézó, koktélbár... nem maga a munka miatt, hanem hogy futószalagon tolja ezerrel a kiszolgálást, vagy van ideje foglalkozni a vendégekkel, ez nagyon nem mindegy.

Ex-bármixerként én azt mondom, hogy valóban sokan hívják randira, de persze ezek legtöbbje komolytalan, ilyen "megtetszettél, nő vagy, mér' ne"-szintű "próbálkozás".

Viszont ha olyan helyen dolgozik, ahol van ideje rendesen foglalkozni a vendégekkel, dumálni velük, megismerni a törzsvendégeket, stb..., akkor úgy van a legnagyobb esélyed, ha előbb kicsit megismerkedtek.

A vendégként a semmiből randira hívásnak kb. 0,0000000000000000000000001 % a sikerrátája.

2017. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy nehéz helyzet, mivel ha jó nő akkor nagy valószínűséggel van barátja.


Abban igazad van, hogy feltehetően sokan próbálkoznak nála, mivel szerencsétlen könnyű préda. Ebből a szempontból nem is irigylem.


Én mindenképpen a pultot nélkülözve próbálnék meg a közelébe férkőzni, mert ezzel máris nem a pultos lány lenne, hanem csak egy lány. Én sem szeretném ha munka közben folyamatosan cseszegetnének félig részeg idegenek...


Persze most az a következő kérdés, hogy akkor hol. Erre pedig nem tudom a választ, de ha mondjuk elkezdesz kicsit informálódni róla, akkor ki tudsz találni valamit tervet ami működhet. Persze nyilván nem kell elembeteget stalkerben nyomni a figurát, de az egészséges határokat betartva élhetsz a lehetőségeiddel.

2017. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Pultoztam én is még diákmelóként, tényleg sok a bunkó, és sokszor nem tudod, hogy egy bók vagy elhívás egy szar poén, vagy csak a kanosság megnyilvánulása.


Vagy meló után "kapod el", vagy amit nálam az egyik srác csinált, átadott egy kis papírcetlit a pénzzel együtt, rajta azt hiszem, fb elérhetőséggel és valami olyannal, hogy: "fekete-fehér a profilképem, a mosolyom pedig feleannyira sem szép rajta, mint amilyennek a tiéd, mikor ezt olvasod".


Van, aki ezt giccsnek tartja, nekem nagyon tetszett. :D

2017. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legrosszabb ***** válasza:
39%

A #2-es gondolom lement nyári munkára a Balcsira fagyikát osztogatni a Soundra érkező német, osztrák, holland stb. bikuciknak, s lehúzott kőkemény két hetet a pultocska mögött. Nagy szó, nagy tapasztalat, nagy ember messziről...


A kérdező számára az én meglátásom: gondolj bele, egy pultos lány egész álló nap kapja az ívet a fárasztóbbnál fárasztóbb kocsmatöltelékektől, este már élni sincs kedve, miután bezárta a boltot, nemhogy még egy vadidegen marhát eltűrni este 11-kor, akit még soha nem látott, s aki zaklatni akarja holmi ismerkedésekkel. Csak képzeld magadat a csaj helyébe. Kereskedelemben, vendéglátásban dolgozó nőkkel hatványozottabban nehezebb ismerkedni.

2017. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bővebb infók : Nem 11 ig dolgozik és nem a legforgalmasabb helyen. S picit már beszélgettünk mosolygás meg minden. :) Szép napot stb, kedvesek voltunk egymással tehát. Ugye ilyenkor nem tudom, hogy egy kereskedelemben dolgozó lány , csak kedves vagy jelzés is volt, bár szinte utánam kiáltott a végén, hogy szép napot. :) A sok bunkót én is elhajtanám a búsba! 'Randizás' így! Sajnos manapság dívik az ilyen viselkedés. Pont ma is hallottam rá példát élőben gimis fiataloktól...
2017. szept. 25. 23:16
 8/8 anonim ***** válasza:

#8


Jujj, mèg a közelèben sem jártál a valódi koromnak. Bár hozzászoktam, hogy külsőre fiatalabbnak, ìrásaimra idősebbnek nèznek.

2017. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!