Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tudják ilyen sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tudják ilyen sokan, hogy még szűz? Randiznátok vele tovább a helyemben?

Figyelt kérdés

Alapból fura kicsit, hogy egy normális(nak tünő), helyes, 25 éves pasi még szűz, de inkább az zavar, hogy ezt sokan tudják róla. Velem is az elején közölte, mintha büszke lenne rá vagy nem is tudom.Nem az a fajta, aki házasságig akar várni, csak állítása szerintfalubana lakott, ahol kevés lány volt és, aki szép az mind foglalt. Így szűz maradt. Oké, ezt eltudom fogadni, de mióta randizunk legalább 5-6 ember kérdezte, hogy nem fura, hogy tapasztalatlan, nem volt még lánnyal, sőt nem is smárolt még.

Megkérdeztem tőle, hogy miért tudják ezt ilyen sokan és csak annyi volt rá a válasza, hogy nem szégyenli.

Ma bemutattam (nem terveztem) a bátyámnak, aki próbált viccelődni vele, hogy nehogy rosszat halljon róla erre fapofával bevágta, hogy ő még amúgy szűz és nem tervezi ma elveszíteni. Elég ciki volt, mert hát ezt az ember csak így nem mondja senkinek, akit 5 perce ismert meg.

Ezt a fura dolgot leszámítva rendes, de nekem annyira nem jön be, hogy reklámozza a dolgot.

Mielőtt valaki belém kötne, nem tartom gáznak vagy cikinek, hogy én lennék az első, csak azt, hogy ezt kb.mindenki tudja, akivel beszélő viszonyban van.


2017. júl. 2. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, az EQ-ja vagy a illemszabály ismerete is hiányos. Megértem, hogy zavar, én nem tenném, ez a húzása a bátyáddal elég erős volt. Mondjuk egy felvételt szívesen visszanéznék az esetről, olyan komédiába illőnek képzelem.
2017. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De az is ciki, hogy 25 évesen még szűz. Na akarjunk már minden normálatlan dolgot normálisnak beállítani.
2017. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a ciki hogy ez téged zavar....

Jobb lenne ha segítenél neki elveszteni és már nem is mondogatná többet... Problem solved...

2017. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet kamu és csak ezzel kábítja a népet... Aztán így ha minél többen tudnak róla, annál hitelesebb a sztori.

Azonban ha nem kamu én akkor is megértem. Lehet kicsit büszke rá, hogy ő nem jött össze minden jött menttel és ha tényleg csak ilyen csekély számú nő ismerőse volt annak idején, ez nem is alaptalan.

2017. júl. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy haverom, ő is ezt csinálta. Poénból mondtam neki egyszer, hogy szexeljen a pultossal és akkor ingyen kapjuk a piát, erre ő, egy csomó új arc előtt mondta, hogy "még szűz vagyok és nem vele akarom elveszteni", de amúgy is elmesélte mindenkinek, hogy fuccsolt be a próbálkozása. Szóval igen, mindenki tudta róla. De ő 18 évesen sikeresen elvesztette :D
2017. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na Kérdező, mi a helyzet a sráccal?
2017. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!