Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokan miért nem értelik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem értelik a nyitott, őszinte embereket?

Figyelt kérdés

Nyitott, őszinte alatt azt értem, hogy felmeri vállalni önmagát, részletesen beszél önmagáról, nem csak a jó tulajdonságait emeli ki, hanem a gyengeségeiről is beszél. Ez sokaknak miért nem vonzó?

Nekem se tetszik az mikor valaki reklámozza önmagát és később kiderül, hogy fele se igaz.


2016. dec. 25. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Sőt ez így jó.

Miért miből gondolod ezt h nem jó?

2016. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mert több lányt elijesztettem már ezzel. Pedig én így tudok ismerkedni
2016. dec. 25. 16:43
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
hát azért első pár alkalommal nem kéne a másikat a rossz szokásokkal/tulajdonságokkal bombázni. állásinterjúra se úgy mész be hogy 'néha kamuból beteget fogok jelenteni mert kicsit megbízhatatlan vagyok, de azért 90%ban odateszem magam...'
2016. dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Azért itt is vannak szélsőségek. Ha úgy kezded az ismerkedést, hogy "Szia Béla vagyok, kapcsolatfüggő, vizelési gondjaim vannak és fosok a tejtermékektől", akkor nyilván nem lesz sikered. Meg kell találni az egyensúlyt.
2016. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Azért mert sokan nem képesek elfogadni a valóságot.

Sokan mondják azt, hogy legyél inkább őszinte velem, mint hazug közben meg nem bírják elviselni ha kész tények elé állítják őket.

Ergo sok embernek fáj az igazság!

2016. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Sateenkaari ***** válasza:
91%
Én a pasikat ijesztem el a túlzott nyíltságommal, egyenességemmel és őszinteségemmel.. de még ez sem tart vissza attól, hogy önmagamat adjam.
2016. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
7%
A nőkkel nem szabad őszintének lenni, őket az őszinteség minden formája taszítja. Gondolj csak ezekre a kérdésekre: "Szerinted kövér vagyok?" "Milyen az új hajam?" "Szerinted ez a lány szép?"
2016. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Úgy vettem észre, hogy az ismerkedés nem az őszinteségről szól, hanem a marketingről.
2016. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Aki nyitott és őszinte általában "lelkizik". Az pedig van akinek nem jön be.

Nekem se. pl. ha a pasi már az elején ódákat regél magáról, felsorolja az összes pozitív/negatív tulajdonságait és az elmúlt X évét.


Meg kell találni az egyensúlyt, ahogy az egyik hozzászóló is írta.

2016. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#1: Számomra azért rossz, mert egy kapcsolat alapja az őszinteség. Egy állásinterjú alapja meg az, hogy megkapjam a munkát, hogy legyen pénzem. Nem érem egy szintűnek a kettőt, még ha egyre többet is számít kapcsolatok terén a pénz.
2016. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!