Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki csak a közvetlen,...

Mindenki csak a közvetlen, nyitott embereket szereti?

Figyelt kérdés

Én elég magamnak való vagyok. Illetve nem félek az emberektől, csak ahhoz megyek oda, akivel barátkozni szeretnék. Nem vagyok társaság központja, nem tudok elbeszélgetni felszínes dolgokról. Kedves vagyok úgy általában az emberekkel, de mivel nem megyek oda mindenkihez dumálni néha, ezért gyakran ilyen lenézőnek gondolnak. Szeretek viccelődni és nagyon sokat nevetek, de nem szoktam kedvesen mosolyogni vagy csak nagyon ritkán. Mindenki mondja, hogy én olyan különleges vagyok meg "művészlélek", csak mert imádok verseket írni, meg fotózni, mert így tudom leginkább kifejezni a gondolataimat. Azt veszem észre, hogy mindenki a nagyszájú, cserfes, közvetlen embereket kedveli. Attól félek, hogy én így senkinek sem kellek..Mindig azt mondják, hogy ne foglalkozzak másokkal, de egyszerűen nem megy. Mindig olyan kívülállónak érzem magam, mert nem vagyok olyan közegben, ahol ez lenne a természetes.

15/L


2009. szept. 19. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem, hogy mindenki az csevegő, egyszerű témákról áradozó embereket kedveli. Én is kb. olyan vagyok mint te és furcsának gondolnak. Hát ez van.
2009. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én is szeretem hallgatni a csacsogó, felszínes témákról beszélő embereket, de ők nem a legjobb barátaim. A legjobb barátnőm olyan mint te, és sokkal jobb, hogy vele el tudok beszélgetni az élet dolgairól. Ha a közvetlen környezetedben nincs ilyen személy, akkor menj fotós klubba esetleg, vagy könyvtárba, rajzszakkörbe, ott hasonló emberekkel ismerkedhetsz meg, mint te :) Sok sikert 15/l
2009. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom a közvetlen és nyitott embereket! Azok annyira felszínesek és idegesítőek, ahogy egyfolytában csak bla.bla.bla.

Meg szerintem fiúkból is sokkal jobba kicsit titokzatosabb fajta.. ;)

2009. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

engem spec. idegelnek a dumagépek...

mondhatni teljes ellentétük vagyok. de nem is bánom.

2009. szept. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy jól elszórakoztatnak, de mélyebb tartalmakról nemnagyon lehet velük beszélgetni,én úgy vettem észre...

Én szeretem a zárkózott embereket,szeretek velük foglalkozni, mert ojan jó látni egy ijen egyénnél ha meggyílik, hogy a bizalmába fogad,és ezzel az ő életét is jobbá teszem,velük lehet cak igazán intelligens dolgokról beszélni.=)

2009. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki közvetlen és nyitott szerintem nem feltétlenül jelent rosszat. Persze vannak azok az emberek akik mindig a társaság középpontjában akarnak lenni és be nem áll a szájuk, de valamilyen szinten muszáj nyitottnak lennünk, és kapcsolatokat teremteni, mert ha bezárkózunk a saját kis világunkba akkor nehezen fogunk érvényesülni az életben. Az ilyen emberek küszködnek általában beilleszkedési problémákkal. Én tudom milyen ez, mert régen én is ilyen voltam, de egyáltalán nem szerettem ilyen lenni. Úgy éreztem, hogy kinéznek, és hiába volt 2-3 jó barátom, mégsem voltam teljesen boldog. Most 18 éves vagyok, és úgy érzem egyre inkább leküzödttem a zárkózottságomat. Rengeteg barátom van, és nem csak "haver"barátok, hanem olyanok akikre mindig számíthatok. Az pedig, hogy nagyon ritkán mosolyogsz valamilyen szinten elriasztja az embereket, ezért nem szívesen létesítenek majd veled kapcsolatot. Nem azt akartam most ezzel a prédikációval mondani, hogy légy te is olyan mint a "többiek", de próbáld megtalálni azt a közeget, ahol jól érzed magad, és próbálj meg köztük megnyílni. Ja és tudod azért jó sok embert megismerni, mert sokszor nem is gondolnánk, hogy milyen értékes barát rejlik egy egy emberben. Most nekem azok a legjobb barátaim akiket 2 éve még nem bírtam elviselni. Meg hát sokat változunk is. Szóval fel a fejjel, és nyílj meg! :)
2009. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pont olyan vagyok, mint te! csak éppen nem verset írok, hanem festek vagy zenét szerzek. és ezek a dolgok nagyobb társaságban egyáltalán nem menők, ott, ahol a társaság nagy része csak fecseg üres témákról. de vannak néhányan, akik a személyiségem miatt sokkal jobban tisztelnek, mint a fecsegőket. és ezért megéri!
2009. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de fura, én is ugyanolyan vagyok mint te, csak én olvasni szoktam szabadidőmben(nem vagyok stréber..) de egyszerűen nem tudok elbeszélgetni az ilyen felszínes 'népszerűcskékkel', azok folyton csak dumálnak mindenféle hülyeségről, be nem áll a szájuk, az egyik osztálytársam is ilyen, és nagyon idegesítő...
2009. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én alkalmazkodom az osztálytársaimhoz.Egészen más dolgok érdekelnek mint őket.a gondolataink is mások.Én mondjuk sokat olvasok és írok+zenét hallgatok(de nem ilyen divatzenéket).A többiek tudják ezt,bár nem beszélek nekik sokat a "hobbijaimról".vannak barátaim,bár nem olyan igazi lelki társak de vannak.Ha köztük vagyok akkor általába próbálok hasonlóan viselkedni mint ők.Kedves és vicces próbálok és ez általába bejön.az a lényeg hogy nem vagyok egyedül és nem is vagyok "kirekesztett".
2009. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, mert a közvetlen, kedves embereket könnyű szeretni. Nem kell utánoznod őket, te lehetsz más, vagyis pont olyan legyél, milyen vagy. Viszont fel kell vállalni, hogy a zárkózottaknak nehezebb. Ha ismered néhány költő, festő, vagy más művészek életmódját, tudod, hogy sok volt köztük a nehezen elviselhető ember. Ez velejár rendszerint. Nem mindig. Legyél tudatos. Figyeld meg magad, és ha fontos neked a társaság, akkor tudatosan próbálj változni. De ha szeretnél az lenni, aki vagy, akkor legyél az aki vagy, és ne érezz fájdalmat miatta.
2009. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!