Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túl közvetlen vagyok mindenkiv...

Túl közvetlen vagyok mindenkivel. Ezért ez miért riasztja el az embereket?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy én a legidegenebb embert is úgy kezelem mint ha barátok lennénk. ezt nagyon sokan elítélik. ez miért baj? néha hajléktalanokkal is beszélgetek. ezt meg undoritonak tartják. miért ilyenek az emberek?
2010. jan. 25. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom mert ők nem olyanok, mindenki azt szeretné ha csak az ő barátja lennél, és másokkal meg nem is beszélgetnél, mert önzőek, azért
2010. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok,de mivel nő vagyok,ezért ezt általában félre is értik,de már ezt is megtanultam kezelni.szerintem nem undorítónak tartják,hanem egyszerűen nem tudják az emberek hova tenni az ilyen embereket.ma már nem divat segítőkésznek,kedvesnek,mosolygósnak lenni.aki ilyen az meg valamiért ilyen.csak úgy kevés ember ilyen.egyszerűen ne foglalkozz velük,csak tedd azt ami a szívedből jön.őrizd meg a belső értékeidet,mert ez mindig a tied marad.és hidd el sokkal több pozitív,mint negatív élmény fog érni.irigyek az emberek,de meg van rá az okuk.mindenkiben van jó,és azt kell megtalálni,ha neked ez ilyen jól megy és használni is tudod akkor próbálj megmaradni ilyen közvetlennek.de tudd kezelni a határt,ha esetleg félreértenék,tudj távolságtartó is lenni,vagy visszalépni,mert van amikor azt kell tenni.
2010. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bar en lennek olyan, mint te...:s

Nalam meg pont az a baj, h nagyon nehezen ismerkedek, baratkozok. Es persze engem emiatt neznek ki az emberek...

Szoval nem tudom, melyik a jobb...

2010. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!