Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokan miért nem értelik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem értelik a nyitott, őszinte embereket?

Figyelt kérdés

Nyitott, őszinte alatt azt értem, hogy felmeri vállalni önmagát, részletesen beszél önmagáról, nem csak a jó tulajdonságait emeli ki, hanem a gyengeségeiről is beszél. Ez sokaknak miért nem vonzó?

Nekem se tetszik az mikor valaki reklámozza önmagát és később kiderül, hogy fele se igaz.


2016. dec. 25. 16:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Utálom mikor az ismerkedést az állásinterjúval kapcsolják össze. Egy állásinterjú teljesen más ott rendben van az, hogy jó oldalamat mutassam be, de én nem munkatársat keresek, hanem egy vonzó lányt akit rendesen megismerek.
2016. dec. 25. 17:53
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a nem vonzó, ha felmeri vállalni valaki a gyengeségeit, sokkal inkább az, ha az idő magy részében ezen kattog és sajnáltatja magát, torzítva éli meg ezt és nem képes átbillenni a személyisége pozitív oldalára. Másrészről sokan elmerülnek az önsajnálatban, ami az egoizmus egyik indikátora lehet, hiszen nem vonzó, ha egy ember csak saját magáról beszél. Meg kell találni a hasonló embert és az egyensúlyt, a túlzott őszinteség olykor bántó is lehet.
2016. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan nem akarják tudni az igazságot, úgy képzelik el, hogy akikkel randiznak azok tökéletes személyek.

Én értékelem ha valaki őszinte (nem csak magával kapcsolatban) de tényleg ne az első néhány alkalommal traktáljon olyan tulajdonságokkal hogy ha fingik becsíkozza a boxerét vagy ilyesmi:D az még oké ha megejti egy bizonyos idő után, hogy pl elég makacs vagy néha hisztis

2016. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Azért, mert az az információ, amit mindenki megkap kevésbé értékes.
2016. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én csak olyanokat mondok, hogy nehezen tudok ismerkedni, aspergeres vagyok, suliban nehezen tudtam tanulni ezért esélyem se volt egyetemre, szüleimet is korábban vesztettem el, meg azt hogy nagyon kéne párkapcsolat, hogy boldogabb legyek mellette stb. Ilyen infokat adok meg, mert én akkor tudok ellazulni, ha ismer rendesen és empatikus velem. Emiatt vagyok ilyen nyilt. Próbáltam úgy ismerkedni, hogy csak a jó dolgaimat emeltem, de úgy nekem nem ment.
2016. dec. 25. 20:17
 16/22 anonim ***** válasza:

" nagyon kéne párkapcsolat, hogy boldogabb legyek mellette stb." --> nálam itt szúrnád el az egészet.

nem vagyok én senki lelki szemetesládája, nekem egy önálló, egész ember kell akivel támogatni tudjuk EGYMÁST az életben, nem egy pióca aki jobb híján rámcsimpaszkodik mert egyedül életképtelen.


az meg, hogy elvesztetted a szüleid szomorú de nem ismerkedős téma, ha amúgy nem jön szóba (pl most karácsony környékén: te mit vettél szüleidnek? semmit, mert már nincsenek velem. --> így rendben van. de ha erről random elkezdesz mesélni az nagyon is azt mutatja, hogy nem dolgoztad fel, és a partneredet is elszomoríthatja.)


az aspergeres dolog egy tény, azt nem baj ha mondod, jobb is ha tisztában van vele az ember, bár pár embernek ijesztő lehet ha nincs vele tisztában mit jelent.

2016. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az előző válaszolóval, lese írom inkább mert ugyanezt fogalmaztam volna meg
2016. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Rengetegen boldogabbak kapcsolatban. Ettől ők még nem piócák és nem lelki szemetesládát keresnek.

A szülőkre mit kell mondani? Elég sok ismerkedés elején, ha az illető fiatal, simán felmerülhet a kérdés, hogy a szüleivel lakik e. Hazudjon az illető?

2016. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18

pont ezt írtam, hogy HA szóba kerül, meg lehet említeni, de ennyi. nem erről kell szólnia a randinak.


kapcsolatban lehet boldogABB az ember, de ne azzal kezdje már hogy neki KELL valaki, SZÜKSÉGE VAN rá. legyen az ember egyedül is, önmagában boldog, a kapcsolat csak hab a tortán jó esetben.

2016. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A nőkben a férfiak felé az empátia legapróbb szikrája sincs meg. Jobb, ha nem beszélsz nekik ezekről a témákról, csak ha tényleg szóba kerülnek, és akkor sem úgy, mintha bántana vagy nehézséget okozna, csak simán tényszerűen.
2016. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!