Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél egy mamahotelessel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy mamahotelessel?

Figyelt kérdés
Annak tudatában, hogy soha nem fog elköltözni anyucitól (még 50 éves korában sem)?

2017. szept. 28. 18:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Semmiképp.

Életképteleneknek tartom a mamahotelben élôket.

2017. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes, engem sem fogadott még be senki szexért. Basszus kik irkálnak ide? A putriban van net???
2017. szept. 28. 19:50
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát ja én is csak akkor, ha látom benne a szándékot, hogy el akar költözni és tesz is érte, csak még gyűjt vagy ilyesmi.
2017. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok,de a kérdés nem jelölt nemet. Sajnos már 31 múltam és itthon lakom, ennek oka, egy nagyon szemét ex és egy autóbaleset..nem részletezem. Jövőre jár le a fundamentám! Egyszer randiztam egy 33 éves lánnyal (lány nem nő). Itt lakott velem egy városban, szerintem egy kicsi bérházban anyukájával és az anyukája élettársával(Sanyi bá). Nos Sanyi bá falura akar menni,folyó mellé pecázni nyugdíjasként. A lány 1. randin bevágta,ha költöznek az anyukájáék ő mindenképpen velük tart.A randiról délután 5re haza kelett érnie mert anyukája (addig engedte el) ment kertészkedeni. Más téren se jött be a lány (bár szerintem összefüggések vannak). És ez egy átlagosnál szebb külsejű diplomás lány ( ja csak köz foglalkoztatott volt eddig). 100 szónak is egy a vége: Szerintem a mamahotelben ragadás a szülők hibája is. gyerek 20 éves korában köt egy minimál díjas 10 éves vagy 25 éves korában 5éves fundamentát és akkor amikor lejár a gyerek tudja menni kéne...havi 5000 semmiség.

Ja az albérletezésnek nem vagyok a híve minden áron. Persze ha messze tanul vagy dolgozik valaki az más.

2017. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!