Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednél és összejönnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél és összejönnél olyan emberrel, aki politikailag máshogy gondolkodik, mint te?

Figyelt kérdés
Hogyan oldanátok fel ezt az ellentétet?

2017. aug. 25. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem politizál, akkor igen. Viszont, ha megszállottként beszél róla, meg rám akarja erőltetni a nézeteit, akkor semmiképp sem. Kölcsönös elfogadással működhet. Ha egyik félnek sem a politizálás teszi ki az életét, akkor semmi probléma ezzel.
2017. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Attól függ mennyire eltérő az ideológiánk. Nyilván egy vérnarancsos hapsival nem jönnék ki..
2017. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez engem is érdekelne. Nekem is tetszik egy fiú, aki egyértelműen jobboldali, én meg baloldali. Nem tudom, mi ilyenkor a jó döntés. Lehet, hogy egy idő után egymáshoz csiszolódnak az emberek.
2017. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Mivel alapvetőeb másként gondolkodunk az életről.

2017. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aktívan politizaloval nem ismerkednek. Baratommal másra szavaztunk, rövid beszélgetés után lezártuk a témát.
2017. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire másként.
2017. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Kétlem, hogy vita nélkül elviselnék egy megrögzött Jobbik vagy Fidesz-szimpatizánst. Utálom az összes nagy pártot, a választáson életemben először szavazok majd, de direkt vmelyik kisebb pártra. Tuti, hogy lennének ellentétek, mert a szemellenzős rajongást megvetem.


Hála égnek a párommal hasonlóan látjuk, ámbár ismerkedéskor nem politizáltunk.


26/F

2017. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!