Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így gondolkodik a lányok kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így gondolkodik a lányok kb 90%-a, mint ezt leírta egy kommentben ez a lány? De ha így van, akkor ezt miért csak jó ha 10 ból 1 lány vallja be és miért kábít, hogy áá, ő nem ilyen? Aztán meg alattomosan emiatt kikosaraz és mossa kezeit.

Figyelt kérdés

Itt a 25 feletti szűz, vagy iszonyat régen nővel nem volt férfiakra, srácokra vonatkozik.


,,Mi nők nem azért vagyunk, hogy kiszolgáljuk az igényeiteket.

A kérdező szerint ha ilyen buták vagyunk akkor, hogy is van az, hogy senkit nem tudsz megfűzni?

Ráadásul ezzel a gondolkodás móddal, hogy "ótvar buták" vagyunk, manipulálni, becsapni akarsz minket akkor miért csodálkozol, hogy nem áll szóba veled senki?

Olyan dolgokat várunk el a férfiaktól ami pl. benned nincsenek meg. Nincs olyan törvény, hogy mindenkinek párkapcsolatban kell élni, bizony sokan egész életükben egyedül vannak."


A butát, én a gondolkodásmódra értettem, hogy a 25 feletti x éve nővel nem volt, szocializálatlan (ennek tartják az ilyen pasikat) férfiakat ilyen módon pattintják le, mert érződik a srácon, hogy régen nem volt nővel, görcsös, nem tudja hogyan bánjon a nővel stb. De nagyon magányos, és mindent megtenne egy nőért, de hiába, hiszen a nőknek nem az kell, aki mindent megtenne értük.


2014. febr. 26. 19:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2014. febr. 26. 19:01
 2/15 anonim ***** válasza:
Szégyen.
2014. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem unjátok már, komolyan?! :D Szerintem nem a szüzesséed a legriasztóbb benned (mondjuk az egyáltalán nem riasztó, de az most mind1), én is menekültem volna, ha bepróbálkozol... Addig a részig bírtam prüszkölve nevetés nélkül, hogy "alattomosan mossa kezeit". Aki előtted mosta magát, az az ostobábbnál is ostobább lehet, mert te tipikusan az a fajta kis sértődékeny tahó vagy (vagyis annak tűnsz a kérdésed alapján), aki még okot/magyarázatot sem érdemel kikosarazáskor. És ennek semmi köze ahhoz, hogy hány nőbe tunkoltad/nem tunkoltad a farkad.
2014. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tőled sem várja el senki, hogy jótékonyságból randizz egy magányos lánnyal, akihez nem vonzódsz. Ha valaki megteszi, szép tőle, de attól sem lesz gonosz, ha nem teszi meg.
2014. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Te alaposan félreértetted, amit ez a lány mondani akart. NEM az neki a legnagyobb baja, hogy a fiú szűz, vagy hogy régen nem volt nővel. Amit mond, az az, hogy a fiú butának tartja a nőket és csak meg akarja fűzni, át akarja verni őket - hogy ez tényleg így van-e, nem tudom.

Abban teljesen igaza van, hogy mi, nők nem azért vagyunk, hogy mindenben kiszolgáljuk a férfiak igényeit (és a férfiak sem azért vannak, hogy mindenben kiszolgáljanak minket!). Az mondjuk csúnya volt tőle, hogy "Nincs olyan törvény, hogy mindenkinek párkapcsolatban kell élni, bizony sokan egész életükben egyedül vannak."


Te nem azért nem kellesz a nőknek, mert érződik rajtad, hogy szűz vagy. Hidd el, nincs rád írva, csak te magyarázod be magadnak, hogy mindenki látja rajtad. Egyébként pedig a szüzesség egyáltalán nem baj. Akkor baj, ha annak fogod fel.

2014. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha jobban belegondolok igaza van a kérdezőnek és az idézett lánynak.

Abban viszont nincs igazad, hogy az a férfi nem kell aki mindent megtenne értünk. Itt inkább arról van szó, hogy egyes férfiak (pl a kérdező) hiába tennének meg bármit egy nőért, az is kevés lenne. Érted amit tudsz nyújtani egy nőnek az kevés.

Persze nem szoktuk bevallani, de ennek a lánynak biztos nem szóltak, hogy ne játsszon nyílt kártyákkal :P

2014. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pedig lehet jó nyílt lapokkal játszani és tudni van-e esély vagy sem. Mert akkor tudom, hogy itt zárt kapuk vannak, az meg a legrosszabb, amikor szívatják a pasit hónapokig, meg játsszák az elérhetetlent, meg jégkirálynőt, a pasi meg nem tudja mit tévő tegyen. Tehát ha fáj is, de érdemes közölni rögtön, hogy van-e esély vagy ne fárasszuk egymást. Mert akkor mind a két fél megszívhatja. Értem úgy, hogy a pasi kihasználva érezheti magát, a pasi agyát húzó nő, meg lehet kap két jogos (igen, kérem akármennyi is fáj és sokan elítélik, hogy nőt üssön meg egy pasi, de itt 90%-ban jogos)pofont, hogy egy életre elmegy a kedve az összes pasitól és összezuhan.
2014. febr. 26. 21:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Annak fényében, hogy van olyan helyzet, hogy megütnél egy nőt, két dolgot szeretnék kívánni neked.

Hogy soha ne legyen párod és engem próbálj megütni először!

2014. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki "játssza" az elérhetetlent, az miért nem elég egyértelmű visszautasítás?
2014. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, van olyan helyzet. Tudod ez milyen? Mint, amikor ott van a gyerek, kilopta a szemedet is, visszafelesel, pofázik, cinikus, éget mindenki előtt stb. Na ilyenkor elgurul a gyógyszer, és jogos a pofon. Igen, az.
2014. febr. 26. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!