Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így gondolkodik a lányok kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így gondolkodik a lányok kb 90%-a, mint ezt leírta egy kommentben ez a lány? De ha így van, akkor ezt miért csak jó ha 10 ból 1 lány vallja be és miért kábít, hogy áá, ő nem ilyen? Aztán meg alattomosan emiatt kikosaraz és mossa kezeit.

Figyelt kérdés

Itt a 25 feletti szűz, vagy iszonyat régen nővel nem volt férfiakra, srácokra vonatkozik.


,,Mi nők nem azért vagyunk, hogy kiszolgáljuk az igényeiteket.

A kérdező szerint ha ilyen buták vagyunk akkor, hogy is van az, hogy senkit nem tudsz megfűzni?

Ráadásul ezzel a gondolkodás móddal, hogy "ótvar buták" vagyunk, manipulálni, becsapni akarsz minket akkor miért csodálkozol, hogy nem áll szóba veled senki?

Olyan dolgokat várunk el a férfiaktól ami pl. benned nincsenek meg. Nincs olyan törvény, hogy mindenkinek párkapcsolatban kell élni, bizony sokan egész életükben egyedül vannak."


A butát, én a gondolkodásmódra értettem, hogy a 25 feletti x éve nővel nem volt, szocializálatlan (ennek tartják az ilyen pasikat) férfiakat ilyen módon pattintják le, mert érződik a srácon, hogy régen nem volt nővel, görcsös, nem tudja hogyan bánjon a nővel stb. De nagyon magányos, és mindent megtenne egy nőért, de hiába, hiszen a nőknek nem az kell, aki mindent megtenne értük.


2014. febr. 26. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerencsé, hogy se párod se gyereked soha nem lesz.

Aki meg megüt egy gyereket annak le kéne vágni a kezét. Ha ilyen kemény vagy veled egy súlycsoportban lévővel kezdj ki.

2014. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A kérdező nem érti miért nem állnak vele szóba a nők.

És kiderül, hogy szerinte gyereket és nőt is meg lehet ütni. Ez egy jó kiindulási alap, miért ódzkodnak tőled a nők.


32/N

2014. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor ajánlom nektek, hogy ilyen emberekkel kerüljetek csak kapcsolatba a hátrelévő életetekben, aki képetekbe röhög, kifogsz titeket, megcsal (pasit sem ér megütni, csak közlöm), kihasznál, kizsigerel, elárul, gúny tárgyává tesz stb. Saját kárán tanul az ember...
2014. febr. 26. 22:18
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gyűlölet van benned a nők iránt, akkor miért akarsz egyáltalán nővel kapcsolatot? Nem értem.
2014. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerinted nőt/gyereket megütni lenne jogos, szerintem meg az lenne az, ha én odamennék hozzád, és kiherélnélek egy rozsdás késsel. :) Ilyen ez. Ilyen az élet, és az emberek értékrendje. Sokszínű.
2014. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!