Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél egy olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan férfival aki külsőre taszít, de belsőre tetszik?

Figyelt kérdés

Tetszik a humora, hogy figyelmes velem, kedves, viszont külsőre nem, hogy nem tetszik, de úgy érzem mintha taszítana is. A bőre, az arca az illata.

31 N


2017. jún. 28. 10:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem (lehet lepontozni trololo)
2017. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert ez nem fog mukodni. Nem is ertem, hogy miert kerdes, foleg, hogy taszit. Ennyire nem vagyok kapcsolatfuggo.
2017. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2%
Én össze.
2017. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Nem fog úgy működni.
2017. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Nálam általában úgy van, hogy aki belsőre megtetszik az külsőre is.
2017. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Ha semleges lenne külsőre akkor talán adnék egy esélyt, már ha nagyon kéne egy társ, de ez ugye eléggé kompromisszum és muszáj dolog. Viszont aki taszít, abból már nem lesz vonzalom akármennyire is jó belsőre. Belőlük lesznek a friendzone-os férfiak. Barátnak oké, párkapcsolatnak nem.
2017. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Kell a kémia
2017. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6-os igen én is így érzem
2017. jún. 28. 11:12
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Kizárt.

Nincs az a belső, amiért egy számomra taszító emberrel le tudjak feküdni.

Az ilyenkből lehet barát.

2017. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én megléptem egyszer egy ilyet, mert annyi szemétségbe és átverésbe futottam akkor, hogy azt mondtam, oké megér egy próbát.

De nem ez volt a jó megoldás, mert nem szerettem, ha a hozzámér, ha átölel, nem szívesen voltam alapból vele.

Beszélgetni el tudtunk, jól elvoltunk, de nem volt az a perzselés.

Nem lesz jó.... hidd el. Inkább maradj egyedül, de a "ló nincs, jó a szamár is" egy külön eset, ami nagyon rossz :/

2017. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!