Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél egy olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan férfival aki külsőre taszít, de belsőre tetszik?

Figyelt kérdés

Tetszik a humora, hogy figyelmes velem, kedves, viszont külsőre nem, hogy nem tetszik, de úgy érzem mintha taszítana is. A bőre, az arca az illata.

31 N


2017. jún. 28. 10:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet belőle haver, ha ő is hajlik rá, ha nem, akkor viszlát.
2017. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9-es ez azért elég undorító hozzáállás a részedről.
2017. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én se jönnék össze olyan nővel, aki mindenhogy taszít, szóval vond le a konklúziót. Az más, ha az elején nem mozgat csak meg, mert az később változhat, de ha taszít... nos nem.


26/F

2017. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#9-es meg gusztustalan simán. Oké, hogy nem kell, de ne gyere a barát dumával, mert nem nevezhetsz valakit a barátodnak, akitől undorodsz. A te barátságod se kéne, az biztos... pfejj.
2017. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"9-es ez azért elég undorító hozzáállás a részedről."


És mert miért is? Mert nem fekszem le azzal, aki fizikailag taszít? Attól még emberileg lehet rendben.

Képzeld, a 70 éves Józsi bácsit is kedvelem, mégsem fogok vele lefeküdni.

2017. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"És mert miért is? Mert nem fekszem le azzal, aki fizikailag taszít? Attól még emberileg lehet rendben.

Képzeld, a 70 éves Józsi bácsit is kedvelem, mégsem fogok vele lefeküdni."

Mindenki hülye, csak te vagy helikopter mi? :D

Ki kérte, hogy feküdj le bárkivel is?

Taszít az ember fizikailag, de barátként jó neked. Ha valakit taszít valaki külsőleg, (esetleg személyiségileg), akkor azzal nem állsz le barátkozni, mert ez az, hogy viszolyogsz tőle az a nagy "barátság" közben is felszínre törne. Azaz barátként is úgy kb. állnál hozzá.

Semmi köze ennek a sértettséghez (ezt csak te képzeled bele, mert bele akarod képzelni), ez csak józan ész, és aki nem hülye, látja az ellentmondásokat az általad leírtak között.

Huszonegynéhány évesen még természetes ez a fajta beképzeltség, de majd felnőssz ;)

2017. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#17-nél a pont. Ez simán degradáló bárkivel szemben. Hogy nevethetnéd a barátodnak? Szép barát lehetsz.
2017. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális embernek mind külsőre mind belsőre van igénye, nekem is volt több lehetőségem egy nem szép, de kedves, jófej lányokhoz. Taszított volna, ha hozzáérek, nem kívántam volna a csókjukat és szexuálisan se izgatottak. Ilyen helyzetben jobb egyedül maradni, mint egy alapból halott párkapcsolatba belemenni. Én se szeretném, ha azért jönne össze velem egy lány, mert most nincs más és nem is tetszem neki. Ilyenekből nem születnek jó párkapcsolatok.
2017. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!