Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan lánnyal, akiről nem tudod eldönteni, hogy tetszik-e?

Figyelt kérdés
Van egy lány, mikor ki van festve szép, viszont smink nélkül olyan fura (nem csúnya akkor sem, olyan átlagos). Szép magas, okos is, intelligens, egyszóval egy jó csaj. A baj csak ott kezdődik, hogy baráti társaságomat illetve, nekik sokkalta szebb barátnőjük van. Ígyhát én ,,kilógnék a sorból", ami nem is lenne baj. Igazából csak nem tudom eldönteni, hogy felvállaljam-e azt, hogy összejövök egy olyan lánnyal, akiről még magam se tudom eldönteni, hogy tetszik-e?! :SSS
2012. jan. 1. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tetszik neked csak a köcsög barátaid előtt nem tudsz vele 'felvágni'. Hagyd, legalább a lánnyal ne bax ki :P
2012. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen gondolkodással ne jöjj vele össze. Sajnálnám szegény lányt.
2012. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha összejönnék vele, akkor már nem lenne ez. Akkor már nem igen érdekelne más véleménye, csak most, mikor még nem jöttem össze vele. Végül is, ez megoldható lenne avval, hogy összejövök vele, és akkor már nincs ez az egész. De még sem így megy ez.
2012. jan. 1. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Össze ne gyere vele...

hagyd meg egy olyannak, aki majd gyönyörűnek látja

2012. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem nem kell vele mindjárt összejönni. Először kezdd el megismerni, a külső nem minden. Ha belsőre nem passzoltok, akkor valóban veszett ügyről van szó. Az exembe pl a belsője miatt szerettem bele, az miatt figyeltem fel rá, és onnantól kezdve már nem is létezett számomra más. Csak a külsejével nem tudott volna megfogni, mert nem volt az esetem.
2012. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha csak felakarsz vágni vele tényleg ne. Nem hiszem hogy hú de tetszene neki. Ha meg tudod szeretni normálisan akkor annak ő is örülne ha tetszel neki.
2012. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet ez a 21. század nagy nagy hibája, de lassan már mindent az interneten keresztül csinálunk. A következőért bocsának (mert szerintem hülyeség az ilyen), de facebookon látom, hogy kivel és hogyan beszél, abszolút kedves lánynak ,,ismertem meg".
2012. jan. 1. 21:05
 8/10 Solarian ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alapszabály, hogy ha csak egy kis kétely is van, nem jövünk össze senkivel, mert előbb utóbb szakítás lesz a vége! De ha bejössz a csajnak, hát használd ki a lehetőséget, de azt is csak akkor, ha annyit is ér az a csaj, normális lányt ne tegyél tönkre!
2012. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bunko, azért ne gyere vele össze, mert legyen valakid. ha szereted, akkor nem foglalkozol a külsejével, később viszont meg terelhetnéd, hogy azért ne legyen erős a sminked, és stb, de igy hogy még nem jártok..pfff:)
2012. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!