Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges- e az, hogy a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges- e az, hogy a sok plátói szerelem után, már nem tudom meg ítélni, hogy valójában is szeretem vagy csak be mesélem magamnak, hogy boldogabbnak érezzem magam? (mert nekem a szerelem részből csak a plátói jutót ki)! Ezt nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 00:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mit nevezel szerelemnek?
2011. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ezt nem tudjuk helyetted eldönteni
2011. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hogy ő jár a fejemben és sokszor úgy alszom el hogy rá gondolok elképzelem azt hogy milyen lenne meg ism... én ezt nevezem szerelemnek!
2011. dec. 27. 00:14
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát ez csak barátság,ha csak megismerni szeretnéd....Ha már társul hozzá vonzódás fizikailag is akkor talán kicsit több....de szerelem még semmiképp sem szerintem:)
2011. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Majd ha lesznek komolyabb érzéseid akkor rájössz hogy ez nem volt az. De szerintem felesleges ezen filózni, hogy ez most mi. Nevezd szerelemnek.
2011. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha csak elképzeled, hogy milyen lenne, és nem tapasztaltad, az még nem igazi szerelem
2011. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Aha köszönöm! de nagyon jóba lettünk az utóbbi néhány napban ! mondjuk ki mondtam neki, hogy szeretem de hozzá tettem hogy barátilag! nem vagyok szép fiú és nem akartam elijeszteni magamtól!
2011. dec. 27. 00:25
 8/20 anonim ***** válasza:
Ajaj, ez nagyon nagy hiba volt, hogy hozzá tetted, hogy barátilag! Mi volt rá a reakció?
2011. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hogy ő is szeret! azaz ma vagy tegnap azt írta h ma nem ér rá és oda tett egy szívet nem akarok többet bele képzelni mint ami de jól esne ha az több lenne! am oszi társam! ahj miért ilyen bonyolult!
2011. dec. 27. 00:31
 10/20 anonim ***** válasza:
az jó jel! :) beszélj vele személyesen minél előbb, és mondd el a valódi érzéseidet, mielőtt végleg csak barátként gondol majd rád!
2011. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!